2726
عنوان

با بچه فامیل شوهر چکار کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1780 بازدید | 111 پست
جواب نمیدم! اصلا ویس هاشو پلی نمیکنم رو واتساپم زنگ میزنه! پرریروز گفتم باشه میخرم فقط دیگه زنگ نزن ...

خب دیگه بگو گروه تشکیل دادی دیگه عمرا بخرم

اینجوری تقصیر متاسفانه سر اون

جواب تماساش رو هم نده

یعنی اینارو همسر شما براش میخره خدا برسون از این عموهاحالا خدا هم رسوند ولی من بعد ۳۰سال چحوری بهش ب ...

نه بابا منکه اگه جای إسی بودم میدونستم چیکار کنم😂 همسر من بخواد ازین کارا بکنه که دیگه هیچی😄🤕  اون عمو مجرد هست مطمئن باش اگه زن داشت جرأت نمیکرد همچین کارایی بکنه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس مطمئن باش مامانشم کنارشه و بهش یاد میده و تو دلش میخنده چقد حرصم گرفت از دستت 😏 جوابشو بده نتیج ...

😂😂😂حتما

یه گروه فامیلی داریم

اونجا تگش میکنم در حضور ننه بزرگ و پدربزرگو دای قری میگم زهر مارجون، من سر کارم پیام و زنگ نرن بهم! ببینم‌واکنش بقیه چیه

مامانش که‌نفهمه

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
جواب نمیدم! اصلا ویس هاشو پلی نمیکنم رو واتساپم زنگ میزنه! پرریروز گفتم باشه میخرم فقط دیگه زنگ نزن ...

عزیزم اصلا نباید بهش بگی این حرفارو تنها راهش اینه روزی هزار بار هم زنگ زد رد تماس کنی یا بزاری سایلنت اصلا متوجه نشی زنگ زده بعد یه مدت خودش خسته میشه 

2728
ببین اصلا جوابش رو دیگه نده ته بگو باش نه بگو نه  فکر کردی اون برا درسه؟ همون آشنایی  که ...

گاهی وای فایمو‌قطع میکنم از دستش!

اره دیگه گروهه رو دیدم اعصابم ریخت بهم باید بروشون بیارم

😂😂😂حتما یه گروه فامیلی داریم اونجا تگش میکنم در حضور ننه بزرگ و پدربزرگو دای قری میگم زهر مارجو ...

بنظر من لازم نیست یه کاری کنی همه بفهمن اول باید به مادره بگی بعد اگه‌ نتیجه نداد تو گروه، به مادرش پیام بده یا زنگ بزن

بنظر من لازم نیست یه کاری کنی همه بفهمن اول باید به مادره بگی بعد اگه‌ نتیجه نداد تو گروه، به مادرش ...

به مامانه پیام دادم

گفتم که اره فلانی جون بهم زنگ میزنه من سرکارم! بعد دیدم هی گوشیم زنگ میخوره دیدم بچه هه است میگه خاله پیامتو من خوندم بذار بهت مدلشو بگم

هرچی گفتم گوشیو بده مامانت گوش نداد

اسی ماشالا اعصاب فولادین داری من بودم تا الان به چن قسمت نامساوی خودشو مامانشو تقسیم کرده بود

منم از بس دیوونم که تحمل میکنم بعد یهو مثل الان منفجر میشم

به مامانه پیام دادم گفتم که اره فلانی جون بهم زنگ میزنه من سرکارم! بعد دیدم هی گوشیم زنگ میخوره دید ...

ببین حالا که اینجوریه با خیال راحت بلا ک کن تا اگه مامانه حرفی زد بگو هم پیام دادم هم زنگ زدم جواب ندادی منم بیکار نیستم با بچه سروکله بزنم

وا این چه مسخره بازی چه مادر بی مسئولیتی داره مگه پدرشی که براش اینجور چیزارو بخری 

چندسالشه بهش بگو برو به بابات بگو برات بخره 

به مادرشم من باشم قشنگ رک و راست میرم میگم نمیخوای بچتو جمع کنی شبو روز واسه من نذاشته تو خونه و سرکار اسایش ندارم از دستش 

والا خودشون اگه توان خریدن چیزای بچشون میخوادو ندارن بیخود کردن بچه اوردن 

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
2706