2733
2734
عنوان

پسرم نمیذاره بخوابم از ساعت شش بیداره هر دفعه منو صدا میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 31 پست
از من که ۴ سالشه همینه ساعت ۱ میخوابه ۷ پامیشه نصف شبم بیدارمون میکنه اب میخوام جیش دارم خداروشکر حا ...

پسرم نصف شبا بیدار میشه نعره میکشه میگم چی میخوای بگو بیارم بدتر جیغ میزنه خودم باید حدس بزنم🤒

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ فرقی داره برات بیدارت ک میکنه 😂😐 فقط با اون‌گزینه مشکل داری 

پی پی زور نمیزنه فکر میکنه قانوک جاذبه میکشش بیرون هی میگم ارشیدا مامان زود باش بعد اخرش یه گوز میزنه میره میخوابه😒

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
2728
بعد هی میگه مامان اب میارم براش مامان کاکا میارم براش میفتم رو تخت کنترل میاره میکنه تو دهنم ک پاشو ...

تو هم تو همون تایم کارهاتو انجام بدا بعدش باهاش بخواب

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
پسرم نصف شبا بیدار میشه نعره میکشه میگم چی میخوای بگو بیارم بدتر جیغ میزنه خودم باید حدس بزنم🤒

🤣🤣🤣🤣😅😅😂

2738
😂😂😂😂 ای خدا 

دیوونم کرده این دخترم شوهرم دیروز برده بودش حمام به باباش گفته پی پی دارم باباش گفته الان میریم دسشویی حمامش تمام شده بود لباساشو تنش کرده بود بردش دسشویی میاد به من مبگه فاطمهههههههههه این بچه چرا دسشویی نمیکنه منم هراسون اومدم میگم یعنی چی میگه زور نمیزنه نیم ساعت خودمو باباش میگیم زور بزن بیاد اخرش گفت تررررررر گفت پی پی ندارم😶😒

پسر منم همینه سحرخیزه دخترم صبح میخابه اما پسرم نه 

من شب با دخترم میخابم با پسرم بیدار میشم بخدا دلم میخاد تا ساعت ۹ بخابم مگه میزاره

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706