2737
2734
عنوان

همش انرژی منفی

163 بازدید | 28 پست

چخبره بابا انقد توسایت چیزای منفی خوندم کلا نسبت به همه منفی گرا شده بودم یکم انرژی مثبت بدین حساس نباشیم رو مادرشوههر ول کنیم بابا مگه دنیا چندروزه🙂🤩🤩🤩

والا 🌸🌸😍😍

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اینقدر مشغول درس کنکور و بچه و شوهر و ترید کردن هستم که وقت برای فکر منفی ندارم.

وقت استراحتم را میام یه چرخی توی سایت و تاپیک های مفید میزنم.

ادمی که مشغله زیاد داشته باشه ، اصلا فرصت نمیکنه به حرف و رفتار اطرافیان فکر بکنه چون تمام وقتش صرف انجام کارهاش و پیشرفتش میشه.

2738
من اینقدر مشغول درس کنکور و بچه و شوهر و ترید کردن هستم که وقت برای فکر منفی ندارم. وقت استراحتم را ...

عزیزم همه مثه شما نیستن منم بیکارم جارو روزانرو که زدم بیکاارم دیگه چون تمام اینکارارو که میگی درگیرشی انجام دادم واینکه منم زندگی دیگران اونقدر برام مهم نیست بشینم دوساعت فک کنم ولی همون جا که میشینم میخونم حالم گرفته میشه بالاخره انسانیم احساس داریم! 

2706