2410
2553
عنوان

بچه ها ميشه كمك كنيد حالم خيلييي بده

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 23 پست
نتونستم برم  الان چ قرصي بخورم ميگفتن ترانگزاميك اسيد خوبه

نمیدونم بخدا،تجربه نداشتم

هر چی که میگن خوبه نخور(قرص و دارو و...)

فقط با نسخه پزشک

اگه قبلا استفاده کردی یا یه فرد مطمئن بهت گفته،همون ترانگزا... رو بخور

صحبت از ماندن یک عمر بماند به کنار ، قدر نوشیدن یک چای بمانی کافیست...

جلوش نگیر، بذار بیاد شاید کیستت هم باهاش دفع شه... 

یک کباب ماهی تابه ای خوش نمک درست کن، بخور

دور کمرت روشال کلفت ببند برو زیر پتو گرم بخواب. خوب میشی. بادام هم بخور خیلی انرژی میده. 

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
جلوش نگیر، بذار بیاد شاید کیستت هم باهاش دفع شه...  یک کباب ماهی تابه ای خوش نمک درست کن، بخور ...

بنظرتون كاچي تاثير داره بخورم؟ 

خدآيا مَنو بِه عِشقم برسون 😔♥️
بنظرتون كاچي تاثير داره بخورم؟ 

آره کاچی خیلی خوبه البته ما کرمانی ها بهش می گیم آب روغنو که با کاچی یک کم فرق داره، بخور بزار هر چی هست بیا، مفنامیک هم نخور بعدا خونها می بندن باعث دل درد کمر درد میشن. 

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
2714
آره کاچی خیلی خوبه البته ما کرمانی ها بهش می گیم آب روغنو که با کاچی یک کم فرق داره، بخور بزار هر چی ...

مرسي عزيزم♥️💋

خدآيا مَنو بِه عِشقم برسون 😔♥️