2726
عنوان

هدیه

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 44 پست
به نظرت اگر آهنگ ارام براش بفرستم ضایس؟ البته جدای از هدیه 

آره برادر من 😂😂😂😂 

اگه نمیخوایی دست تو جیبت کنی بگو راحت باش ما غریبه نیستیم😑😑😑🤨🤨🤨

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
از این بابت میگم زشت باشه ک هنوز اینقدر روحیاتش رو نمیدونم اگر خدا بخواد و مورد خوبی باشه میخوام به ...

فهمیدم منظورتون و در کل هیچ خانمی از هدیه گرفتن بدش نمیاد اگر ایشون اهل آرایش هستن پکیج لوازم آرایش گزینه خوبیه اگر نه کیف یا عینک دودی یا روسری هم چیزه خوبیه

عطر خاصی رو میشناسی؟ک بوی محشری بده و واقعا پسند همه خانما باشه

کاپیتان بلک هم مردونس هم زنونس من عاشقه این عطرم ماندگارم هست:)

من شخصا شوهرم واسم چندتا شاخه گل و یه ساعت خوشکل خرید خیلی ذوقم کردممم🙃بهترین هدیه بود برام مخصوصا گلاش

از طلا هم برام با ارزش تر بود

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱

سلام

به نظرم لوازم آرایش و طلا مناسب نیست

یک چیز شیک اما رسمی تر بگیرید

مثل ادکلن یا کیف

یا باکس گل

حرف عشق میزنی؟ در من زنی مرده است،،،    ،،،،،،،      پرسی که چگونه ای، چه گویم؟ کز مرده برون نیاید آواز  ،،،،،،،،  سورنجان یا گل حسرت یک گیاه دارویی زیبا اما به شدت سمی هست،،                   همینقدر خوب، همینقدر خطرناک             خواهش میکنم سعی کنید غلط املایی نداشته باشید ،     منظورم اشتباه تایپی نیست، منظور فقط غلط املایی ست، 
اون خانم هم به شما علاقمنده؟ چقدر از آشناییتون میگذره؟ 

از تماسها و صحبتهایی ک باهام داره بله

به من هم علاقه منده

خودش شمارم رو گرفت و باب آشنایی بیشتر رو باز کرد ولی خب بعضی وقتا هم علاقش رو مخفی میکنه حالا یا از غرورشه و یا دلیل دیگه ای داره دقیقا نمیدونم ولی همه جوره تشویق حمایتم میکنه و برای پیشرفتم خیلی اهمیت نشون میده

حدود 2 سالی هست ک با هم بطور خاص و خصوصی در تماس شدیم مگر ن قبلا دورادور میشناختیم همو

شخصا نمیپسندم از کسی که آشناییش باهام رسمی هست لوازم آرایش هدیه بگیرم اما عطر، ساعت، بدلیجات مارک گز ...

بدلیجات مارک مثلا چی ؟ببخشید

از نظر خانما بدلیجات ضایع نیست؟

2706