2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه باشه با دکتر مشورت کن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728

کرونا.را.شکست.میدهیم#  

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
رو هوا نه اینکه خیلی رعایت میکنیم؟؟ یه مشت شعار

توکل به خدا

باید خوشبین باشیم

همین روزا از واکسنش رونمایی میکنن بهت قول میدم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
توکل به خدا باید خوشبین باشیم همین روزا از واکسنش رونمایی میکنن بهت قول میدم

عکس پروفایلت خیلی باحاله😍

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
عکس پروفایلت خیلی باحاله😍

فداااات😚

توکل به خدا باید خوشبین باشیم همین روزا از واکسنش رونمایی میکنن بهت قول میدم

من نمیگم نمیره یا میره

وقتی باید بگیم کرونا رو شکست میدین که رعایت کنیم نه منتقل الان

حرفت مثل این میمونه سرما خورده باشی تو زمستون بری برف بازیو ... و اصلا رعایت نکنی

بعد بگی سرماخوردگی رو شکست میدم بعد چه خوب شدی بگی دیدی گفتم سرما خوردگی  رو شکست میدم

خب وقتی اکثر مردم رعایت نکنن باید بگیم بلاخره وقتی هزاران و میلیون ها ادم رو کشت خودش ان شاءالله یه روزی بره

چون خیلی ها اصلا رعایت نمی‌کنیم 

اسم حرف کرونا رو شکست میدیم رو میخواد

چه روی داریم ما ملت که این حرف رو میزنیم؟؟

خجالت هم خوب چیزیه