2733
2734

فکرکنم خوابیدن حس ششمی ها

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه اتفاقی

همسرم همیشه اگ دو روز تو رابطه تاخیر داشتیم فوری ..ار.. میشد اما دیشب بعد چهار روز خیلی دیر ...شد ،تواین چند روز بحث و دعوا داشتیم ،دیشبم ب شدت خسته وخوابالو بود ،اما خوابالو بودن باعث زودن شدن میشه ن دیر شدن

همسرم همیشه اگ دو روز تو رابطه تاخیر داشتیم فوری ..ار.. میشد اما دیشب بعد چهار روز خیلی دیر ...شد ،ت ...

شایدقرص خورده بوده

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738
ن دارو مصرف نمیکنه هیچی 

بهش شک کردی قبلا؟

شایدقرص خورده بوده

اینم بگم حتی یکبار پیش نیومده بود بعد چند روز دیر شه ..فقط اگ مرتب رابطه داشتیم زمان میبرد

حس میکنم برا اولین بار بیوجدانیه ک همچین فکری هم در موردش میکنم 

اما این مدت خیلی زمان کارش طولانی بود کلا 

2706