2726

کسی هست ک تا حالا با دفترچه تامین اجتماعی رایگان آزمایش تیروئید داده باشه؟ داروهایی ک با دفترچه تامین اجتماعی میگیریم رایگانه؟ 

بقیه آزمایشا چطور؟ رایگانه؟ 

ببین تو گوگل بزن بیمارستان هایی که  تو شهرت برای تامین اجتماعی هستن اونجا ها رایگانه 

همه دارو ها رایگان نیست اکثرشون

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

اهل تبریز باشی میتونم بگم کدوم بیمارستان ها ولی برای بقیه باید گوگل کنی

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اهل تبریز باشی میتونم بگم کدوم بیمارستان ها ولی برای بقیه باید گوگل کنی

نه میخوام در حالت کلی بدونم رایگانه آزمایشش یا نه؟ مثلا اگ خود مراکز، پلی کلینیک‌ها یا بیمارستان های تامین اجتماعی برم رایگان میشه یا نه؟ چون باید مرتب برم آزمایش و دوره طولانی دارو مصرف کنم. برا دوسال پیش داروهام نزدیک 300 تومن درومد. آزمایشامم سه بار رفتم اونموقع ارزونترم بود شد 250 اینا. 

الان ک میدونم خیلی گرونتر شده فک کنم فقط داروهام یک تومن بشه. آزمایشام ک باید دوره های کوتاه تر برم ک مسلما خیلی گرونتز میشه. 

نه میخوام در حالت کلی بدونم رایگانه آزمایشش یا نه؟ مثلا اگ خود مراکز، پلی کلینیک‌ها یا بیمارستان های ...

اره عزیزم آزمایشات رایگانه فقط نوبتش یکم زیاده ولی خوب میارزه 

دارو هم مونده چه دارویی باشه ولی اکثرا رایگانه