2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تجربه جفتشو دارم . اگه از اتاق عمل نمیترسی و بعدش کمک داری میتونی حد اقل یک هفته استراحت کنی و زیاد دزار بکشی ، بی حسی. تولد بچه دیدنش و تماس پوستی باهاش واااااقعا زیباس

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2728

دكتر منم اصرار داره به بيحسي

من دوشنبه سز ميشم ان شاالله

استرس دارم 

ولي خب درد بخيه ديرتر حس ميشه

شما پمپ درد ميگيري؟

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
بی حسی اگر دکتر بی حس کننده ت خوب باشه عالیه من نه کمر درد دارم نه سردرد ده ماه پیش سزارین شدم

بعد عملت تا چند ساعت تکون نخوردی؟چیکارا کردی؟تا چند روز استراحت کردی؟

دكتر منم اصرار داره به بيحسي من دوشنبه سز ميشم ان شاالله استرس دارم  ولي خب درد بخيه ديرتر ح ...

اره قیمتشو نمیدونم ولی سری قبل گرفتم اصلا تو بیمارستان نفهمیدم درد یعنی چی

2738
اره قیمتشو نمیدونم ولی سری قبل گرفتم اصلا تو بیمارستان نفهمیدم درد یعنی چی

دكتر من ميگه اصلا لازم نيست

بيحس بشي دردت دير شروع ميشه

قبل از شروعش مخدر و مسكن ميگيري

هزينه اضافيه

حالا موندم چه كنم

هزينش متفاوته از ٦٠٠ تومن تا ١ تومن

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
دكتر من ميگه اصلا لازم نيست بيحس بشي دردت دير شروع ميشه قبل از شروعش مخدر و مسكن ميگيري هزينه اضا ...

اصلا یچیزیه وصله تو سرمت دست خودته دکمش هر وقت بخوای فشار میدی وارد سرمت میشه 

بخوای طبیعی بدون درد بیاریم ک همینطوری فک کنم بیهوشی کامل یا بی حسی کمر فک کنم عوارض سزارین و طبیعی ...

نه دوز داروی بیحسی در طبیعی خیلی کمتره👌 یعنی اوج دردها رو هم گاهی متوجه میشی، ولی در سزارین بیحسی مطلق هست و عوارضش خیلی بیشتره، ضمن اینکه سزارین جزو سنگین ترین جراحی های دنیا محسوب میشه و عوارضش محدود به داروی بیحسی نیست

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
نه دوز داروی بیحسی در طبیعی خیلی کمتره👌 یعنی اوج دردها رو هم گاهی متوجه میشی، ولی در سزارین بیحسی م ...

اخه خیلی از دوستام گفتن کلا هیچی نفهمیدن فقط چشاشون باز شد بچه رو دیدن گفت خیلی گیج بودیم 

میگم این نوع بی حسی کامل ک همون بیهوشی منظورمه خطر نداره

بعد عملت تا چند ساعت تکون نخوردی؟چیکارا کردی؟تا چند روز استراحت کردی؟

بعد عمل تا دو سه ساعت بی حسی معمولا 

البته اصلا اذیت کننده نیست 

من انگار احتیاج داشتم به اون شکل خوابیدن

بدون بالش و رو به بالا 

تاجاییکه میشه سعی کن صحبت نکنی و سرتو تکون ندی 

بعد دو سه ساعت با مایعات شروع میکنی 

من فکر میکردم خیلی باید بی اب و غذابمونم ولی اینجوری نبود شب قبلشم چون اول قرار بود طبیعی باشم غذا خورده بودم ولی اصلا بالا هم نیاوردم 

من نه پمپ درد گرفتم نه مسکن انچنانی یه بار فقط شیاف زدم همون موقع که بی حسیم تموم شده بود بعدش دیگه تحمل کردم دردو

ببین بذار راحتت کنم درد سزارین در مقابل طبیعی مث تیر تفنگ و لگد پشه س 😁

سزارین برای منی که درد طبیعی رو کشیدم اصلا درد محسوب نمیشد

اصلا یچیزیه وصله تو سرمت دست خودته دکمش هر وقت بخوای فشار میدی وارد سرمت میشه 

ميدونم گلم

سز اولمه تجربه ندارم

بگيرم احتمالا

2706