2726
من پسرهستم وازطریق سایت همسریابی با دختری اشناشدم که شش سال ازمن بزرگترهس وشش سال ازاشناییمون گذشت ولیییی الان که میخام برم خاستگاری میگه خاستگارجدیدوپولداروکارمند به من معرفی کردن وخانواده باشما درحال حاضرمخالف هستن وباید فعلا شما صبرکنی تاببینم چه میشه ولییییی من روز اول قول دادم تا اخرباهاش باشم ولی اینکه الان دختره باخاستگارجدیدش در ارتباط هس خیلی برایم سخت هس جالب اینکه من شش سال ازدختره کوچکتر وهم خشکلترو میتونم فراموشش هم کنم ولی چون قول دادم روز اول که تا اخرش باهاش باشم نمیتونم خودم راضی کنم فراموشش کنم درطول شش سال حتی دستم به دستش نزدم چون دوس داشتم وقتی عقد کردم دستش بگیرم خیلی رعایت کردم تابلکه خدا رفتارمون ببینه وکمکم کنه بهش برسم ولی اخرش اینجورشده که دختره میگه عشق الکی هس وهرکه پولدارتر بهترومیگه یاصبرکن تاتکلیفم باخاستگا جدیدم روشن بشه یا اینکه فراموشم کنم دوس دارمم فراموشش کنم ولی چون قول دادم روزاول تااخرش باشم نمیشه فراموشش کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون ۶ سال کوچکتر بودی از اول تو آبنمک بودی پسرم. فراموشش کن

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

اون چطور سرقولش نموند...!ببین اصن حالا منتظرشم ک باشی زد و اخرش باهمون ازدواج کرد..میخای چیکار کنی اونوقت

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

چند سالته اینقدر تفکرت بچه گانس؟

یارو رسما گذاشتتت توی آب نمک بعد تو به فکر قولتی؟

ول کن عموووو

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

خب از اول اشتباه کردی و الانم تصمیم داری اشتباهتو ادامه بدی، آخه ملاکی برا ازدواج نداشتی؟ فقط دنبال یکی بودی ک بخوایش؟!

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون

ولش کن. خودشم نمیخواد شما هم که میگی میتونی فراموش کنی. دیگه تعهدی نمیمونه.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706