2737
2734
عنوان

همونم که الان تا‌پیک کرونا زدم

141 بازدید | 13 پست

بچه ها تو یه ربع همه بدنم عضله هاش گرفت

تب کردم و ضربان رفت بالا یهویی

اینم بگم خونه پدرمم

قبلا مبتلا بودن

یه اموکسی و آزیترو خوردم تموم شد

یه کم سرم سنگینه

ممکنه بازم اون‌جوری بشم؟کسی تجربشو داره؟

بله ممکنه بشی خدایی نکرده عزیزم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه مبتلا شده باشی خدایی نکرده...اره برمیگرده

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

منم امرز کمر درد و پا درد شدید داشتم انگاری ک رگ هاش میگرفت .. دو روز اینطور بودم ک دیگه نتونستم دردشو تحمل کنم رفتم دکتر سرم زدم خدا کنه دیگه باز اونطور نشمممم

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
درمعرض ابتلا بودی؟

ده روزه مریضیم هم همسرم هم خودم همم پسرم 

قرنطینه ایم فعلا .. دکترم رفته بودیم ولی تست ندادیم 

اکثر علائم هارو داشتم تب و لرز.تنگی نفس.سردرد و سرگیجه.بی اشتهایی.دوروزم هست بو احساس نمیکنم زیاد 

خلاصه نمیدونم انفولانزا هس یا کرونا ..هر چی هست با بچه کوچیک دهنم سرویس شده ها

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
2738
پونزده ماهشه

خدای بزرگ به حق این لحظه های ملکوتی و معظم اذان شفاتونو میفرسته

منم از خودم مطمئنم قوی ام

بیشتر فکر دختر۳سالم هستم مبتلا نشه

خداخیلی بزرگه قوی باش

قویتر

خدای بزرگ به حق این لحظه های ملکوتی و معظم اذان شفاتونو میفرسته منم از خودم مطمئنم قوی ام بیشتر فک ...

من شوهرم گرفت 21 روز تو اتاق بود اومد بیرون با ماسک همون شب پسر 4 سالم تب کرد البته 2 روز تب داشت دوباره منو و پسرم تست دادیم پسرم مثبت شد من منفی منم قفسه سینهم درد می کرد و سرفه داشتم رفتم دکتر گفتن منفی کاذبه امکان نداره نداشته باشی من یه هفته س فقط خوابیدم خیلی بهترم دقیقا احساس می کنم ریه سمته چپم نفس می کشم می سوزه. اون حالتی که گفتی شوهر منم تجربه ش کرد منم کردم شنبه ای تب داشتم ضربانه قلبم0 11 بود با خوردنه داروها اومد پایین