2737
2734
عنوان

همونم که الان تا‌پیک کرونا زدم

141 بازدید | 13 پست

بچه ها تو یه ربع همه بدنم عضله هاش گرفت

تب کردم و ضربان رفت بالا یهویی

اینم بگم خونه پدرمم

قبلا مبتلا بودن

یه اموکسی و آزیترو خوردم تموم شد

یه کم سرم سنگینه

ممکنه بازم اون‌جوری بشم؟کسی تجربشو داره؟

بله ممکنه بشی خدایی نکرده عزیزم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه مبتلا شده باشی خدایی نکرده...اره برمیگرده

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

منم امرز کمر درد و پا درد شدید داشتم انگاری ک رگ هاش میگرفت .. دو روز اینطور بودم ک دیگه نتونستم دردشو تحمل کنم رفتم دکتر سرم زدم خدا کنه دیگه باز اونطور نشمممم

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
درمعرض ابتلا بودی؟

ده روزه مریضیم هم همسرم هم خودم همم پسرم 

قرنطینه ایم فعلا .. دکترم رفته بودیم ولی تست ندادیم 

اکثر علائم هارو داشتم تب و لرز.تنگی نفس.سردرد و سرگیجه.بی اشتهایی.دوروزم هست بو احساس نمیکنم زیاد 

خلاصه نمیدونم انفولانزا هس یا کرونا ..هر چی هست با بچه کوچیک دهنم سرویس شده ها

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
2738
پونزده ماهشه

خدای بزرگ به حق این لحظه های ملکوتی و معظم اذان شفاتونو میفرسته

منم از خودم مطمئنم قوی ام

بیشتر فکر دختر۳سالم هستم مبتلا نشه

خداخیلی بزرگه قوی باش

قویتر

خدای بزرگ به حق این لحظه های ملکوتی و معظم اذان شفاتونو میفرسته منم از خودم مطمئنم قوی ام بیشتر فک ...

من شوهرم گرفت 21 روز تو اتاق بود اومد بیرون با ماسک همون شب پسر 4 سالم تب کرد البته 2 روز تب داشت دوباره منو و پسرم تست دادیم پسرم مثبت شد من منفی منم قفسه سینهم درد می کرد و سرفه داشتم رفتم دکتر گفتن منفی کاذبه امکان نداره نداشته باشی من یه هفته س فقط خوابیدم خیلی بهترم دقیقا احساس می کنم ریه سمته چپم نفس می کشم می سوزه. اون حالتی که گفتی شوهر منم تجربه ش کرد منم کردم شنبه ای تب داشتم ضربانه قلبم0 11 بود با خوردنه داروها اومد پایین