2703
2553
عنوان

بزرگای سایت بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 73 پست
پاری شوخی میکنی اخه چه کاریرممکنه آدم‌از یه خانم  سن بالا بخواد توی سایت؟

لابدکار دارم دیگ

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مامان بزرگ داریم بالای ۵۰ هست. کاربر شااااپرکم هم فکر کنم ۴۲ یا ۴۳ باشه. 

۴۰ به بالاهم میشه

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2720
نری دایرکتشا  ممنوعه  نی نی یار تعلیقت میکنه همینجا بگو

من تا نیان دایرکتم دایرکت کسی نمیرم خیالت راحت

2714
بیا برات تگ کردم حالا به منم بگو😕 @آذر_57      

وااااای نه...من هنوز ۴۲سالمه

کو تا ۴۵🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
وااااای نه...من هنوز ۴۲سالمه کو تا ۴۵🤣

😂😂

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706