2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا محکم باش و با اراده

احمقانه و سرسرس عمل نکن

قشنگ و صبورانه و با برنامه پیش برو

خودت که تنها نیستی

یه بچه داری

هر چی هست حداقل خونته و جای بچه ات امنه

این فکر ها واقعا هم بچگانه اس هم از سر فشار زیاد.توکل به خدا کن.شرایطط رو درست کن.کاری جور کن.پولی جور کن.شرایطی جور.بعد به فکر جدایی باش

2731
چی بزنم گلم

تریاک که نه.یکم قوی تر از تریاک لازمه.

شیشه هم نه چون توهم زایی میکنه خطرناکه

راه حل های بدتر هم هست ولی بهت نمیگم اونا عذاب وجدان میارن 

باتریاک همون شروع کن بزن به غذاش ذره ذره

وسایلاتم یواشکی بردار ببر جای امن طوریکه نفهمه دیگه اب که گذشته بداخلاقه معتاد بشه اسیر مواد بشه راحت طلاق میگیری

میشه بگی چکار میکنه

دوس ندارم مرور کنم کاراشو. فقط بدون امشب خواستم خودمو بندازم جلو ماشین از دستش حتی برنگشت نگاهم‌کنه مسیرشو ادامه داد بعدم گفت نبینم امشب نه بیاری(رابطه) اصلا هم براش مهم نبووووود که من چقدر ناراحت و عصبانیم

2738
چی بزنم گلم

باتریاک شروع کن همین بس چندوقت مصرف غیر مستقیم کنه وابسته که شد خودش میره توکار خرید  ازتم پرسید بگو نمیدونم شکایت کنی ازمایش بلخره میگیرن ولی باید اول وابسته بشه

خیلی کارا میشه بکنی جوری طلاق میگیری که راحت میشی از دستش دورو برتم بپلکه به ضررش میشه

تریاک که نه.یکم قوی تر از تریاک لازمه. شیشه هم نه چون توهم زایی میکنه خطرناکه راه حل های بدتر هم ه ...

ببین توروخدا ادامه نده

نه برای استارتر نه برای هرکی میخونه این نسخه فایده ای نداره جز درد و عذاب

فاجعه به بار میاره

من و شما از تمام این ماجرا چند تا کامنت دیدیم و بس

باعث آسیب جسمی و مرگ کسی بدون محاکمه و قضاوتش نشیم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
دوس ندارم مرور کنم کاراشو. فقط بدون امشب خواستم خودمو بندازم جلو ماشین از دستش حتی برنگشت نگاهم‌کنه ...

خو تو توتاپیک قبلیت میگی خون نبینی راحت نمیشی.مطمئنی خودت همه جوره سالمی ؟

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2706