2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اینجوری بودم یه روز از مهمونی اومدیم ساعت سه بود تا یه چایی بخوریم یه فیلم ولی کردیم و اینا دیدیم ساعت شیشه آقا رفت نون خرید صبحونه خوردیم تا اومدیم بخوابیم ساعت هفت بود از دندانپزشکی بود گفت ساعت یازده وقت دارید دیگه نخوابیدیم تا ساعت هفت غروب رسیدیم خونه هر کدوم یه طرف چرت میزدیم منم لذا درست کردم روغن گذاشته بودم داغ بشه بریزم رو برنج نگو چرتم برده روغن آتیش گرفته بود

خواهری درخواست دوستی دادی تواعلانات میاره برام اما میزنم روش نمیاره بالا تودوستان درخواستی ک قبولش کنم، 😐😐

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
2738
چرا آخه😕

کلا ن دوستان من برام چیزی میاره نه اینکه بخوام قبول کنم نمیدونم ازاول اشتباه نصب کردم اما روزای قبل درخواستو قبول میکرد الان دیگ درخواستم بالا نمیاره عکس میاد بگیرم بفرستم 

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏