2733
2734
جالبه که الان اکثرا دارید میگید دختره بدن خودش بوده و خوب کاری کرده که باکره نبوده! پاریس که نیستیم ...

درواقع میخوان ایران پاریس شه هرکی هم دوست نداره جم کنه از ایران بره

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد💜💜💙💚💚💚💛💛🧡🧡🧡🧡🧡❤❤❤❤کاربر محدثه ۴۵۳ هستم😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقاص دیگران نیست دوست عزیز  زبونتو نگه دار به موقع و درست ازش استفاده کن تا تقاص کسیو پس ندی

با شما حرف نزدم😊

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2731
میدونی که نی نی یار بیاد با این ادبیات قشنگت اول از همه خودتو لغو کاربری میکنه

نی نی یار میدونه چیکار کنه نگران نباش

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2738
واقعاشاید  یکی بهش تجاوز کرده...اصلا هرچیزی شاید دلش خواسته ...

اره دقیقا 

ما با این کارا و حرفامون داریم حق زندگی کردنو از یه انسان میگیریم !

فقط ترس تو دل دخترامونه 

اتفاقیم بیوفته براشون از ترس جرئت نمیکنن حرف بزنن 

اخرشم یا خودکشی میکنن یا تبدیل میشن به ادمای افسرده که فقط نفس میکشن!

خب که چه؟؟ میخواست نده😒

دوستم برای مشکل عفونت نمیدونم چی رفت متخصص زنان بعد دکتر از مجردی و متاهلی سوال میکنه دوستم میگه من مجردم ولی دکتره میگه الان شما بکارت نداری دوستم که تا حالا رابطه نداشته بلافاصله میره یه دکتر دیگه این یکی بهش میگه بیخود کرده هیچ مشکلی نداری

همم رویاهای ما می تواند محقق شود. اگر شجاعت دنبال کردنشان را داشته باشیم. 

دوستانی که موافق این رسم مضخرفن

یک لحظه به این فکر کنید شاید به این دختر تجاوز شده مثل هزاران دختری که متاسفانه این بلا به سرشون میاد

از چرخ روزگار نمیترسید که برای عزیزانتون زبونم لال این اتفاق بیفته

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست