2726
اون فرد که فوت شدن و دستشون از دنیا کوتاه عزیزم ولی اروم باش شما خانمی و این کلمه رو هی تکرار نکنین❤

شرمنده عزیزم اعصاب نمیزارن😑😘

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم کباب شد براش یاد حرفای ندا یاسی افتادم میگفت خانوادم منو بخاطر یه پرده نخواستن و دیگه نگفتن مردی یا زنده ای.چه رسم مسخره ای چقدر یه دختر رو حقیر میکنند واقعا خیلی خفت داره.واقعا اسم خودشونو گذاشتن انسان.کاش ایرانی نبودم و این چیزا رو اینجا نمیدیدم 

2728
@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_5     من باید تقاص دادن دیگران و بدم؟😐

میدونی که نی نی یار بیاد با این ادبیات قشنگت اول از همه خودتو لغو کاربری میکنه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
واقعا راسته ک میگن داعشی تو ایرانم هست نمونش شما

عزیزم من شخصا کار اون خانواده رو قبول ندارم اون دختر باید مجازات میشد ولی ته ازراه خودکشی ومرگ،یه فرقی هم باید بین یه دختر نجیب وغیره باشه،پس این وسط حلال وحرومش کجاست،کجای دین گفته دختر حق داره قبل از ازدواج هم خوابی بایه نفروداشته باشه

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
مرسی اسلام

چه ربطی به اسلام داره روشنفکری مثلا بعد نمیدونی کار چند پیرو نشان دهنده دین نیست

همینین همه

الان اسلام به اون دختر حکم اعدام میداد که اینو میگی روشنفکر مثلا

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2706