2726

من بخاطر بازو نمیتونم مانتو درست و حسابی بپوشم اصلا شکم پهلو ندارم بازوی لعنتی چرا اب نمیشه 😒😒

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میترسم دمنوش بخورم صورتم لاغر بشه دلم می‌خواد فقط شکمم و پهلوی آب بشه صورتم و پر بمونه از کجا ...

نه عزیزم خیالت راحت طوری شکمو اب میکنهرادم متحیر میشه،اگ بخوای شماره مشاورمو بهت میدم خودت باهاش حرف بزن

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
تبلیغ نیست؟؟؟🤔🤔🤔

😐😐😐😐😐😐😐

من مامان دو ویــرانگر نازو باحالم و ملـــ👸ڪہ آقـــ👦ـــامونم،باافتخارکوردم✌بژی کوردوکوردستان😘خواهرخوشکلم تااینجااومدی واس براورده شدن ارزوم یه صلوات بفرس قوربون دهنت😁خداےِ خوبم من روتو حساب کردم 😌
من یکم لاغر شدم آب شد رف کلا

خانمی نی نی داری؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
اخه توی سایت خیلیا رو دیدم تبلیغ چیزهای مختلف میکنن

بقران خودم و خواهرم استفادهرکردیم نتیجه هم گرفتیم من چیکار به تبلیغ دارم چون خودم واقعا از چاقی رنج میبردم به همه سفارش نیوشا میکنم چون تجربش،کردم

نه عزیزم خیالت راحت طوری شکمو اب میکنهرادم متحیر میشه،اگ بخوای شماره مشاورمو بهت میدم خودت باهاش حرف ...

شمارشوبه منم بده

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
چند نفر گرفتن تغییر نکردن 

فکرکنم همراه بارژیم تاثیربزاره

2706