2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قد نزدیک ۱۶۵ پوستت کندمی  رو صورتت جوش زیاد میزنه  اسوعداد چاقی داری  طمع کاری بب ...

قدمو درست گفتی رنگ پوستمم درست بود درضمن بابت پیشگوییتون سپاسو تشکر اجی مادرم از پدرم طلاق گرفته میپرسه در آینده ازدواج میگه اگه آره چندسال دیگه با کَسیکه شغل معمولی داره یا مثل خودش وکیله 

@yqma

اجی منو این پسره نشون کردیم همین علی اکبر ک تاخدمتشو تموم کنه اواسط خدمتش عقد کنیم یکم برام عجیب بود عکسشو میزارم ببین همونکه تو ذهنت بود این بود ؟؟

تو یجورایی مشخصات همسر آیندمو ک دیشب دادی پسرعموم بود ک منو میخواست ولی پدرومادرم جداشدن ارتباطمون قطع شد اسمشم عرفانه عکس علی هم میزارم ببین ینظرت کدومه

yaqma@

@yaqma

@yaqma  

این عکس علیه ک نشون کردیم @yaqma

خواهر هرچی عکسشو میزارم پاک میشع این علی اکبره ببین حست چیه فداتشم نشون کرده اییم قراره اواسط خدمتشم عقدکنیم خیلیم پسر خوبیه و عاشقمه بنظرت میشه؟

@yaqma    

خواهر هرچی عکسشو میزارم پاک میشع این علی اکبره ببین حست چیه فداتشم نشون کرده اییم قراره اواسط خدمتشم ...

من ک عکسی نمیبینم 

ولی دگ‌اگ‌همه چی اوکی شده بد ب دلت راه نده انشالله ک خیره

دیدم  گفتم‌ک انشالله ک خیره

ولی دیشب حرفاتون ۸۰%درست بود بهتون ایمان پیدا کردم گفتم راجب اینم گفتید بهم نمیرسید حتما درسته و یجوری بهم میخوره این بنده خداهم خدمت لب مرز افتاده برا ی زنگ زدن باید کلی صف طولانی وایسه امروز ۳بار زنگ زد ج ندادم نخواستم بیشتر از این وابسته بشم اجی قسمت میدم هرچی میاد ذهنتون لطفا راجبمون بگو چون من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم نمیخوام دوباره تجربه تلخی داشته باشم

2706