2726
عنوان

بغصم گرفته😢

242 بازدید | 20 پست

تولد من و دوستم در یک روز هست چند وقت دیگه تولدمون هست اون هم منتطر بود برای بچه پارسال بهش گفتم انشالله سال بعد هم تو بچه ات بغلت باشه هم من 

اون تا چند وقت دیگه بچه اش دنیا میاد من هنوز هیچی به هیچی

بغضم گرفت یاد اش افتادم

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله سال دیگه تولدت یه وروجک میاد تو زندگیت

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
مطمعن باش تا تولد بعدیت تو هم مامان میشی

انشالله  

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

جام رمضان که نمیخوان به کسی بدن عزیزم😁 ایشالله شماهم ب وقتش مادر میشی هر چی صلاحه 

یه پرنده ای چیزی بخر فعلا براش مادری کن فعلا ،خیلی جوابه 

اینقد خوش میگذره ک بچه از سرت میوفته😅🤣

مرا عهدیست با شادی، كه شادى آن من باشد  

عزیزم ان شالله دامنت سبز میشه 

تونی نی سایت خوندم به خیلی ها همفتم شاید برای شما هم نوشته باشم یه حاج اقایی میگفت برین تو اتاق تاریک یه شمع روشن کن یه بالش کوچک بزارین رو پاتون برای شش ماهه کربلا لالایی بخونین امکان نداره اشکتون در نیاد تو اون موقع از مادرش بخواین واسطه شه اگه صلاحه خدا بهت نی نی بده اگه نیست انقدر دلت اروم شه که نبودن بچه ادیتت نکنه عزیزم استرس نداشته باش تمام و کمال بسپار به خدا توبهترین فرصت یه دسته گل بهت میده ان شاللله 

نااميد نشو عزيزم خدا خيلي بزرگه ، من خودم ٦ سال انتظار كشيدم و بچه اولم رو با آي وي اف باردار شدم ولي بعدش لطف خدا شامل حالم شد و به فاصله خيلي كم ٢ تا بارداري طبيعي هم داشتم كه الان سومين بچه ام رو توي راه دارم ، خدا فقط ميخواد صبر ما آدمها رو آزمايش كنه .

دعای مشلول چیه فقط برای بچه آورده؟ 

تو مفاتیح هستش،نه عزیزم هرحاجتی که داری ولی خیلی خیلی مجربه.من خودم بارها ازش حاجت گرفتم.یکیشم همین بچه دارشدنه.البته معنی فارسیش رو خوندم و از ته دلم وجود خدارو و امید به گشایشش رو با دعا حس کردم و جواب گرفتم

2706