1874
1924

منم هرچی صداش کردم جواب نداد میگن دلت گرفت باخدا حرف بزن ولی انگار صدامو نمیشنوه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...انشاله روز ۹/۹/۹۹ روز مرگمه 💔

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

خدایا داری به اسی نگاه میکنی به منم نگاه کن زیر پست اسیم🖐😥

امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم 🌺🍃🍃*انتخاب سخت*مردی ثروتمند که زن و فرزند نداشت تمام کارگرانی که پیش او کار می کردند برای صرف شام دعوت کرد.و جلوی آن ها یک نسخه قرآن مجید و مبلغی از پول گذاشت و هنگامی که از صرف شام فارغ شدند از آن‌ها پرسید قرآن را انتخاب می‌کنید یا آن مبلغ پولی که همراه آن گذاشته شده است.اول از نگهبان شروع کرد؟پس گفت : انتخاب کنید؟نگهبان بدون اینکه خجالت بکشد جواب داد : آرزو دارم که قرآن را انتخاب کنم ولی تلاوت قرآن را بلد نیستم لذا مال را می‌گیرم چرا که فائده آن با توجه به وضعیت من بیشتر هست و مال را انتخاب کرد.بعداً از کشاورزی که پیش او کار می‌کردسوال کرد. گفت اختیار کن؟کشاورز گفت : زن من خیلی مریض است و نیاز به مال دارم تا او را معالجه کنم اگر مریضی او نبود قطعا قرآن را انتخاب می‌کردم ولی فعلا مال را انتخاب می‌کنم.بعد از آن سوال از آشپز بود که آیا قرآن یا مال را انتخاب می کنید.پس آشپز گفت : من تلاوت را خیلی دوست دارم ولی من پیوسته در کار هستم وقتی برای قرائت قرآن ندارم بنابر این پول را بر می گزینم. و در سری آخر از پسری که مسئول حیوانات بود پرسید این پسر خیلی فقیر بود پس گفت : من به طور قطعی می دانم که تو حتما مال را انتخاب می کنید تا اینکه غذا بخری یا اینکه به جای این کفش پاره پاره خود کفش جدیدی بخری.پس آن پسر جواب صحیح داد؟ درسته من نیاز شدیدی دارم که کفش نو خرید کنم یا این‌که مرغی بخرم تا همراه مادرم میل کنم ولی من قرآن را انتخاب می کنمچرا که مادرم گفته استیک کلمه از جانب الله سبحانه و تعالی ارزشمندتر از هر چیز است و مزه و طعم آن از عسل هم شیرین تر استقرآن را گرفت و بعد از این‌که قرآن را گشود در آن دو پاکت دید در اولین پاکت مبلغی ده برابری آن مبلغی بود که بر میز غذا بود وجود داشت و پاکت دوم یک وثیقه بود که در او نوشته بود؟به زودی این مرد غنی را وارث می‌شودپس آن مرد ثروتمند گفت : هر کسی گمانش نسبت به الله خوب باشد پس الله او را ناامید نمی کند.پس گمان شما نسبت به پروردگار جهانیان چگونه است؟‌ ‌🍃🌺🍃
1922
1911

یه گزارش واسه این تاپیکم بی زحمت استارتر با اجازه البته

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5289057/بیاید-اینجا-یکم-حرف-بزنیم-باهم-کلی-دلتنگتونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حسینم بدون تو اون خاک و خون تو آتیش به قلب خدا میزنی.. یروزی میاد غریب غریب توی خاک و خون دست و پا میزنی...😭👑👑تیکر به وقت ۹۹/۹/۹👑👑یه صلوات برای حاجتم میفرستی؟ در ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد😊😊❤                                       عاشق که میشی...                                                                  ذهنت همیشه درگیره... قلبت همیشه آشوبه...                         عاشق نشی نمیفهمی این حال بد چقدر خوبه...💏😍

برخی موانع استجابت دعا

۱- گناه: گناهان سه گونه اثر می‌گذارند:

توفیق دعا کردن را سلب می‌کند.

حالت تضرع و تواضع و توبه و انابه و اشک و گریه را می‌گیرند و نمی‌گذارند بنده با حضور قلب، توجه‌اش به سوی خدا متمرکز گردد و مجذوب نفحات رحمانی او شود.

در صورت خواندن دعا، دعایش مستجاب نمی‌گردد.

علی(ع) می‌فرماید: «المعصیة تمنع الاجابة؛ گناه از اجابت دعا جلوگیری می‌کند».  در دعای کمیل شب‌های جمعه دقت نمایید، آن جا که می‌خوانید: «اللهم اغفر لی الذنوب التی تحبس الدعا و... خدایا گناهانی که مانع استجابت دعای من شده‌اند بر من ببخش.»

۲- ترک دعا در هنگام خوشی‌ها: خداوند به حضرت داود(ع) وحی فرمود: «مرا در روزهای خوش و آسایش یاد کن تا من دعای تو را در ایام گرفتاری و سختی اجابت کنم»

۳- نافرمانی و رنجاندن والدین

۴- تأخیر انداختن نمازهای واجب از اول وقت

۵- در گفتار، بد زبان بودن

۶- نسبت به افراد مؤمن سوء ظن داشتن و بد طینت بودن

۷- با برادران یا خواهران مؤمن، با دو رویی و منافقانه برخورد کردن

۸- ترحم نکردن به افراد ضعیف

لطفا واسه حل شدن مشکلات خانوادگیم، و همینطور قبولیم تو کنکور 1400 و معلم شدنم صلوات بدین😍

خدا میگه یادم کن تا بیادت باشم 

دیدن خدا بیشتر از این حرفاست باید با چشم دل ببینی حسش کنی پیداش کنی 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

منم خیلی دلم گرفته

خیلی مشکلات داشتم از پارسال

اما عیب نداره بالاخره درست میشه

امیدت رو از دست نده، خدا بنده هاشو میبینه

اونقدر به در بسته بکوب تا باز بشه

لطفا واسه حل شدن مشکلات خانوادگیم، و همینطور قبولیم تو کنکور 1400 و معلم شدنم صلوات بدین😍
1826
مشکلت چیه گلم

تو زندگیم‌زیاد مشکل دارم با همسرم و خانوادم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...انشاله روز ۹/۹/۹۹ روز مرگمه 💔

انقد مسخره بازی درنیارین تا دودقیقه مشکل میاد سراغتون میگین خدا مارو فراموش کرده خدا صدای کمک مورچه به اون کوچیکیو میشنوه اونوقت چطور انتظار دارین صدای شماهایی ک بهتون اجازه داده اشرف مخلوقات باشینو نشنوه 

اگرم میبینین جوابتونو نمیگیرین واسه امتحانتونه 

اما باناامید شدن از رحمت خدا این امتحانو خراب میکنین

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش