2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بخدا  ولی فک‌کنم یزد گرون‌نباشه کلا یِ خورده انگار اونجا همه چیِ زندگی اسونتره  ...

واسه همینه از اطراف ریختن تو خونه هامون واسه دزدی😒😒😒😒😒

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
قم به نسبت کلان شهرها و پایتخت ارزونتره مایحتاج خوراکی و لوازم و ... بعدتوقم بهترین منطقش بخوای خونه ...

بلاخره با تهران نمیشه مقایسه کرد که

تهرانم محله های پایینش ۳۰ یا ۴۰ نیست،فوقش متری ۱۵ تومن

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2728
نه خیلی شهر محرومیه و نسبت به بقیه شهرای خوزستان واقعا عقبه 

به نظرتون اگه بخوایم اونجا کسب و کار را بندازیم، یا مغازه بزنیم، توی چه زمینه ای باشه که بیشتر به درد مردم میخوره؟ 

2738

ما بانه .همه چیز ارزون ..کرایه خونه مفت

کاربر مرد و   کورد هستم  @@هیچ وقت ادعای برتری مکن  بدان که همه از تو بهترند@چه غریب ماندی ای دل , نه غمی نه غمگسارینه به انتظار یاری , نه ز یار انتظاریبه غروب این بیابان بنشین غریب و تنهابنگر وفای یاران که رها کنند یاریاز تو انتظار نداشتم دستمو رها کنیمن واست بمیرم و به دیگری نگاه کنیباورم نمیشه که من از خدا تو رو بخوامتو واسه یکی دیگه شبا خدا خدا کن
عزیزم شهر شادگان هم همینطوره؟ برای کار و زندگی جای خوبیه؟ 

راستش من اینجایی نیستم اطلاعی ندارم ما به خاطر شغل همسرم منتقل شدیم اینجا من تا حالا شادگان نرفتم ولی اونم جز منطقه آزاد ارونده یعنی آبادان و خرمشهر و شادگان ببین اینجا هواش خیلی اذیت کنندس گرماش وحشتناکه شرجیاش هم که نگم میشه اصلا تفس کشید از فروردین تا آخرای مهر کولر گازی روشنه تابستون که شباش هم نمیشه رفت بیرون از بس گرم و شرجیه انگار یه سشوار داغ گرفتن تو صورتت و میری بیرون لباسات خیس میشه غیر از شرایط هواش کلا امکاناتش هم زیاد خوب نیست فکر میکنم آبادان به نسبت بهترباشه امکانات نسبت به شادگان ولی بازم میگم من آشنایی ندارم به اینجا بهتره از کسی که اهل شادگان هست بپرسی موفق باشی 

این نیز بگذرد...                                   
به نظرتون اگه بخوایم اونجا کسب و کار را بندازیم، یا مغازه بزنیم، توی چه زمینه ای باشه که بیشتر به در ...

والا اونجا ماکسیای زنونه ی خیلی قشنگی داره کلاهرکی بخادماکسی شیک بخره میره شادگان و همچنین دشداشه های مردانه ی خیلی مرغوب 

در مورد اینکه چه کسب وکاری اونجا بیشتر رونق داره اطلاعی ندارم 

خدایا شکرت برای همه چیز
2706