2726
عنوان

مامان ها بیاین

49 بازدید | 6 پست

پسر من دو سال و سه ماهشه میخوام از پوشک بگیرم ولی اصلا بلد نیستم اول باید چیکار کنم لطفا تجربه ای دارین بهم بگین ممنون میشم 😘

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

من دخترم شبا خودشو خیس نمیکرد پوشکش نمیکردم واس همین کارمو راحت کرده بود ولی صبا تا بیدار میشد سریع میبردمش دستشویی ی لگن براش خریدم مینشست روش راحت کارشو انجام میداد بعد پوشکش میکردم در طول روزم مرتب پوشکشو چک میکردم خشک بود مرتب باز میکردم میبردمش دستشویی مرتبم بهش میگفتم اگ پیپی داری بهم بگو تا کم کم یاد گرفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحت ببرش توالت بهش بگوپسرگلم جیش کن رولولوش آب بریزتاراحت ترجیششوبکنه بعدسریک ساعت این کاروتکرارکن ...

ممنون عزیزم

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2728
من دخترم شبا خودشو خیس نمیکرد پوشکش نمیکردم واس همین کارمو راحت کرده بود ولی صبا تا بیدار میشد سریع ...

ممنون عزیزم