2737
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنین بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 54 پست
میترسم بخونم اتفاق باز بیوفته برام😭

عجب، چه ربطی داره، تلقین میکنید نعوذبالله

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر میکردم فقط من اینجوری ام. یعنی خدا نکنه شروع کنم به دعایی، نذری، چیزی. از زمین و زمان برام میباره.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2731

يكى ميگفت تا نماز ميخونه اتفاقاى بدى واسش ميفته ميگفت وقتى نميخونم زندگيم بيشتر آرامش داره نميدونم والا مغزم دركش نميكنه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
شاید اینها آزمون و آزمایش خداست ! که ببینه با وجود همه‌ی اینها ، باز هم در جستجوی خدایی یا رها میکنی ...

بیشتر بگو

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
خیلی جالبه که بگم منم هر وقت میخام نزدیک بشم کلی مشکل برام پیش میاد فکد نمیکردم کسی این موضوعرو داش ...

عزیزم اتفاقا این نشونه خوبیه. ینی داره کار می‌کنه.

مثل یه زخم کهنه که وقتی میخوای درمانش کنی، اولش کلی عفونت ازش خارج میشه،وقتی شروع می‌کنی به پاکسازی روحت هم، اول اتفاقای ناخوشایندی میفته.

صبور باش و توکل کن به خودش و مسیری که انتخاب کردی رو  ادامه بده.

حتما اون اتفاقات به ظاهر تلخ هم به نفعت هست.

مثلا برای پول بیشتر چله می‌گیری و دعا میکنی، میبینی پول از دستت میره، این ینی پولایی که شاید پاک‌ نبودن دارن میرن تا پول های جدید و بیشتر بیان.

یا برای روابط دعا میکنی، میبینی بعضیا باهات وارد جنگ میشن. برای اینه که لازمه تو اون موارد یه کاری انجام بدی.

یا اون آدم هارو حذف کنی، یا یه فکری بکنی.

بقیه چیزا هم به همین شکل.

2738
شاید اینها آزمون و آزمایش خداست ! که ببینه با وجود همه‌ی اینها ، باز هم در جستجوی خدایی یا رها میکنی ...

😭اخه فداتشم اینکه سرم بشکنه یا گوشیم خورد بشه چه حکمتی میتونه داشته باشه

.
يكى ميگفت تا نماز ميخونه اتفاقاى بدى واسش ميفته ميگفت وقتى نميخونم زندگيم بيشتر آرامش داره نميدونم و ...

نعوذبالله

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
عزیزم اتفاقا این نشونه خوبیه. ینی داره کار می‌کنه. مثل یه زخم کهنه که وقتی میخوای درمانش کنی، او ...

نیاز دارم به شنیدن ممنونم

بیشتر بگو

هر موقع نماز خوندم ی موضوعی پیش اومده

بدترین دردارو چشیدم

ی هفته خوندم بعد توی نور متوجه شدم ناخنم لاک داره درحالیکه وسواس فکری دارم تو این موضوع چک کرده بودم خیلی ،بعد پرسیدم کل نماز اون هفته قبول نیست

خدا نمیخاد،منو دوست نداره انگار

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

عزیزم من ازیه بنده خدایی که واقعا مومن بود یهچیز جالب شنیدم و بعضی وقتا یادم باشه میخونم میگفتن سوره توحید رو بخوتین ۶ بار هربار که میخونین به یه سمتی ازخودتون فوت کنین میگفت مثل یه بچه تو کیسه اب محافطه ازتون حفط میکنه 

من متاسفم واسه اتفاقای بدی که افتاد ولی اقای بهجت میگفتن بعضی بدها به خاطر اینه که بیشتر به سمت خدا بری و مضطر شی شما ایه الکرسی ورد زبونت بشه چون خیلی خواص داره مخصوصا اگه ۵ بار بخوتی که خدا محافظت میکنه 

ان شالله همیشه خیر ببینی

عزیزم همین که تو این نیت رو کردی یعنی به خدا نزدیک شدی...

یه مثالی هست میگه:دیدی وقتی یه بچه رو خیلی دوسش داری فشارش میدی به خودت یا نیشگونش میگیری،بچه گریش میگیره ولی تو از شدت دوست داشتن این کارو کردی...

خداهم اون بنده هاش رو که بیشتر دوست داره محکم تر نیشگون میگیره 

2706