1920
1924

خانوما بیاین دلداریم بدید امروز ظهر نامزدم پیام داد گفت کی باید جواب آزمایش مونو ببریم برا محضر گفتم چند روز مونده به محضر کافیه بعد گفت خودمون بهش میگیم عندالاستطاعه بنویسه یا خودش مینویسه که من بهش گفتم این چه صیغه ایه ما همیشه عندالمطالبه میزنیم مهریه هامونو این چه حرفیه دم عقد میای میزنی!!!

ادامه اشو بعد میگم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

عجب

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

واي استارتر منم مثل تو شدم🙄 قرار بود ١٣ آبان عقد كنيم 

ديوث خيلي پولدارم بود ميگفت ١٤ تا سكه

قرار بله برونم داشتيم به فاميل گفتيم بعد كنسل كرد بخاطر مهريه

چرا اينطوري شدن

اونم ميگفت عندالاستطاعه😳

ادامه ی داستان در قسمت های بعد

زمان:مشخص نیست

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
1911

منم چند هفته پیش شنیدم یکی رفت خاستگاری ،مهریه رو ۱۱۰ تا حساب کردن ، دختره پاشو گذاشت تو یه کفش که الا و بلا ۳۵۰ تا

پسره هم گفت نمیخوام ، هفته بعدش رفت خاستگاری یکی دیگه ،چند روزپیشم عقد کرد😂 حالا اون دختره دم عقدش اومده میگه هرچی تو بگی مهریه مهم نیست ، بیا صحبت کنیم🥴🥴😂

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
واي استارتر منم مثل تو شدم🙄 قرار بود ١٣ آبان عقد كنيم  ديوث خيلي پولدارم بود ميگفت ١٤ تا سكه ...

بد زمونه ای شده😐وای واقعا چرا

خیلیا نوشتن10 /۹/ ۹۹  میبینیمتون😒واستون ریدنو این حرفا... 😏حتما باید بگیم به تو مربوط نیست !؟!/؟ 9.9.99 ی زمانیه ک میخایم ببینم به خواسته هامون رسیدیم یا نه آخه بتوووووچه کجات سوخته حالا اینقدر درگیری😏شعور پلیز😏🍂✌......     🕌سلام آقــــاا.... که الان رو  بـــه روتونم.. من اینجامو زیـارت نامه مـیخونم.....حسین جانـــم❤....بزار سایت همیشه رو سرم باشه... قرار ما شب جمعه حرم باشه🕌...حسین جانم...😞🕌🤲🏻دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره   99.9.9.من مادر میشم❤چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
1826

تو که خوبی ما عقد کردیم تو تالار،عقد تالار هم فرمالیتس که تو فیلم بیفته فقط بعدش باید می رفتیم محضر که اسممون من برده تو شناسنامه همدیگه که سره مهریه دعوامون شد مامان عنترش میگفت باید اندازه مهریه چک بدید به ما دیگه بهم خورد الان ازدواج کرده بچه هم داره 

تو خودش ندیده که توانایی پرداخت داشته باشه

دلداری چرا

خوشحال باش که رفت

ادمی که نمیخوادت چرا باید میموند تو زندگیت

ایشالا بهترش میاد😁

دخترمعلق سابقم اون اکانتم معلق شده  5 راه خودکشی بدون درد......................واقعا میخوای تا اخرش بری  حالت خوبه؟  خیلی خب! من دوبار خودکشی کردم  از اولیش ی معده درد برام موند از دومیشم شرمندگی جلو داداشم   البته میخوای خودکشی کنی بکنا راحت باش ولی دوتا چیزو تو زندگیت بدون. یک اینکه مشکلا دو دستن یا مسیله هستم و حل میشن یا مشکلن و میگذرن دو اینکه خدا حواسش بهت هس. افسرده بودم رابطه هام خراب بودن تو کارم به بن بست خورده بودم رفیقامو از دست داده بودم از خانوادم دور بودم هیچی نداشتم هیچکسو نداشتم. کل سرچ گوگلم درباره خودکشی بود. تا اینکه به خودم اومدم. به دکترم گفتم من قرص نمیخورم گفت بخوور گفتم نمیخورممم ینی عرضه من از دوتا قرص زپرتی کمتره؟ خودم میخوام حال خودمو خوب کنم. همه چی خود به خود اوکی شد تک تک اتفاقای خوب واسم افتاد  یه چیزیو خوب فهمیدم. باور داشته باشم که یه روز خوب میاد  
1918