2737
2734

یه نقل از حاج آقای .... میگم:

برای زیاد شدن روزی و.ثروت بعد هر نماز واجب به سجده برید 14 بار بگین یا وهاب

دست راست به حالت عادی سجده باشه و دست چپ پشتش رو به زمین باشه برعکس اون دست.

عزیزان من فایده دیدم دوس دارم شما هم امتحان کنید ببینید فایده دارع یا نه . نظرتونو بگین. حد اقل یه هفته ده روز رعایت کنین بعد هر نماز . تو نعمت ها و رزقایی که میرسه بهتون دقت کنید

تاپیکمو مطالعه کردی و کمکت کرد برام دعا کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام گلی  خداروصد هزار مرتبه شکررررررخوبه عزیزم

باور کن انقدر که شما نگران بودی توهرتاپیکی التماس دفا داشتی خوش بخپه حال پدرت که دختری  مثل تو داره 

کاش منم محبت تورو نسبت به خونوادم داشتم ولی حیف 

عزیزم دعا کن منم راحت شم از دست مشکلاتم 

باور کن انقدر که شما نگران بودی توهرتاپیکی التماس دفا داشتی خوش بخپه حال پدرت که دختری  مثل تو ...

بابای من خیلی خوب و مهربونه تا الان به هیچکی بدی نکرده نه فقط من همه کسایی که میشناختنش داغون بودن و براش دعا میکردن فکر کن منی که دخترشم چی به سرم اومد

باورت میشه تو این مدت چند کیلو کم کردم وچ بلایی به سرم اومد 

بیخیال زندگیم و شوهرم شده بودم 

به تنها چیزی که فکر میکردم بابام بود فقط چند روزه بعد ۶ ماه آروم گرفتم به خدا

عزیزم پدر و مادر هیچ‌ موقع تکرار نمیشن قدرشون روخیلی بدون به حق فاطمه ی زهرا خدا گره از مشکلاتت باز کنه و با آرامش زندگی کنی 

خدایا شکرت
بابای من خیلی خوب و مهربونه تا الان به هیچکی بدی نکرده نه فقط من همه کسایی که میشناختنش داغون بودن و ...

ممنونم من به خاطر مشکلاتم ازخودمم بدم اومده حس تنهایی و بی کسی دارم 

ان شالله هیچ وقت هیچ کس گرفتار و عاحز نشه 

ممنونم من به خاطر مشکلاتم ازخودمم بدم اومده حس تنهایی و بی کسی دارم  ان شالله هیچ وقت هیچ کس گ ...

زندگی قشنگه تا موقعی که عزیزات پیشت هستن به خدا

منم قدر زندگی خوشی تفریح و داشته هامو هیییچ موقع ندونستم تا موقعی که بابام 😔اینطوری شد....الان که بهش فک میکنم میفهمم زندگیم یه چیزی فراتر از بهشت بوده ومن برای خودم جهنمش کرده بودم

توهم کمی مثبت باش اینقدر به خودت انرژی منفی وارد نکن

خدایا شکرت
بابای من خیلی خوب و مهربونه تا الان به هیچکی بدی نکرده نه فقط من همه کسایی که میشناختنش داغون بودن و ...

بله خدا حفظشون کنه جدا ازخوبی ایشون معلوم بود شما خیلی بامحبتی 

2706