2733
2734
بنظرتون بین فرهنیگان پرستاری کدوم بهتره

فرهنگیان

برا 6 ساعت کار 2/3 حقوق پرستارو میگیرن کلی هم تعطیلی دارن سابقشونم زیاد بشه حقوقشون بیشتر میشه ب پرستار میرسه

اگرم طرف کاری باشه یه مهارت و شغل دیگه رو هم جدی ادامه میده در کنار تدریس

کاری ک من الان هر چقدر تلاش میکنم نمیشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اخه گفتن از وقتی کرونا اومده حقوق پرستارارو بالا بردن  الان فهمیدم طرح هستی خب طرح خیلی خوب ...

چرت و پرت گفتن ک حقوقارو بردن بالا

هی هر روز میگن تو اخبار ک معوقات دادیم فوق العاده ویژه دادیم

کو؟؟؟؟؟؟ 

2731
چرت و پرت گفتن ک حقوقارو بردن بالا هی هر روز میگن تو اخبار ک معوقات دادیم فوق العاده ویژه دادیم کو ...

وعده الکی دیگه 

سوپروایزرهای بیمارستان مدرکشون چیه؟

بعد اینکه با مدرک دکتری زیر ۱۰ سال سابقه میشه سوپر شد؟

وعده الکی دیگه  سوپروایزرهای بیمارستان مدرکشون چیه؟ بعد اینکه با مدرک دکتری زیر ۱۰ سال سابقه ...

عزیزم کسی ک دکتری داره مگه دیوونس بیاد بیمارستان 

میره دانشگاه تدریس ازمون میده هیئت علمی میشه با پایه 9 ب بالا

من استاد داشتم 25 30دریافتیش بود 

والا سوپری ب مدرک نیس اتفاقی پیش میاد😅از یکی خوشسون بیاد، یکی پارتی داشته باشه، یکی خیلی مهارت و سواد داشته باشه... تا چه پیش بیاد هس

2738
عزیزم کسی ک دکتری داره مگه دیوونس بیاد بیمارستان  میره دانشگاه تدریس ازمون میده هیئت علمی میشه ...

جدی هیئت علمی ۲۵ ۳۰ چقدر خوبه 

من بالاترین درامد هیئت علمی دیدم ۱۷ بوده

من تجربی ام دو سال دور از درس ها بود به نظرتون برم همون کنکور انسانی یا تجربی  چون اگه انسا ...

عزیزم تا محدودیت سنی برات ایجاد نشده حتما شروع کن سریع خودتو برسون چرا نتونی

من شاگرد انسانی میشناسم با هشت هزار اموزگاری میخونه فرهنگیان

الان ظرفیتای فرهنگیان مخصوصا ابتدایی خیلی زیاد شده

عزیزم تا محدودیت سنی برات ایجاد نشده حتما شروع کن سریع خودتو برسون چرا نتونی من شاگرد انسانی میشناس ...

الان کدوم برم انسانی یا تجربی به نظرتون

2706