2737
2734

امشب مجبوری خونه مادرشوهرم خوابیدم خواهرشوهر نفهمم داره بالا سرم ب بدترین شکل تخمه میخوره و سرش ت گوشی خیلی عصبیم کرده ب یه نجاستی تخمه میخوره یعنی

مگه چجوری تخمه میخورن 😐

که اونم بدترین شکلش باشه 😐

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدبخت خونه خودشونن حق نداره راحت باشه ؟

یا تخمه بخوره 

حالا اگه ملچ ملوچ میکنه یه هندزفری ازش بگیر اهنگ گوش کن 

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
2738
ادم چه چیزایی میاد تو فکرش با نجاست تخمه مخوره به بدترین شکل خدایا توبه

منم یه فکرای به سرم زده ولی .... 😐

استغفرالله اون تسبیح من کو 😂😂😂😐

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2706