2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایران  المان

آهان

نمیدونم والا امیدوارم هرچی خیره برات رقم بخوره عزیزم ولی سعی کن خودتو درگیر رابطه ای که دوره نکنی میدونی که چی میگم اهمیت ندی برای خودت راحت تره

کاش میشد بشی🖤💔
خاااک ب سسسسرم  کابر آقایی؟؟؟ بدو از تاپبکم بیروون

🙄🙆‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2728
آهان نمیدونم والا امیدوارم هرچی خیره برات رقم بخوره عزیزم ولی سعی کن خودتو درگیر رابطه ای که دوره ن ...

اره 

ولی خیلی دیره 

اون موقعی ک باید جلوشو میگرفتم نگرفتم 

انشالله همه چی ب خیر بگذره

...
دیگه امتحان کردن هزارتا ایراد داره یه وقت دیدی این وسطا خاله هم شدی پیشامده دیگه👀😞😶😐

عی خداااااا

چی‌بگم ولا میترسم‌

من‌خودم ادمی ام ک دستمم ب نامحرم نخوره دلم‌نمیخواد ی بیشعور سر راهم قرار بگیره

...
2738
عی خداااااا چی‌بگم ولا میترسم‌ من‌خودم ادمی ام ک دستمم ب نامحرم نخوره دلم‌نمیخواد ی بیشعور سر راهم ...

ولی راهش این نیس عزیزم

حتی فکر خیانت رو دستی دستی ننداز به سرش

اونکه بخوادت علنیش میکنه، حالا به هر روشی

از وقت گذاشتنش برات، همه جوره درک کردنت، خلاصه پسری که آدمو بخواد کاملا مشخصه

اگه واسه وقت گذرونی هم باشه باز مشخصه

یه روزی یکی یه جای زندگیت قرار میگیره که خودتم بخوای از زندگیت بیرونش کنی نتونی، این اتفاق واسه خیلیامون افتاده بهش میگن قسمت

یه وقتم ده سال واسه رسیدن به یکی جون میدی آخرش فقط عکس و خاطره و دور از جون قلب شکسته میمونه واست

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
کوردی هم بگی بیه نمیشه بده    

چرا دیگ من خالص کردم بیه یعنی بده

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
اصلا خلاصه هم کنی این نمیشه  خالص کنی هرکاری کنی این نمیشه

خودت کردی

2706