2726

سلام دوستان من ی ماه پیش سونو دادم  ک معلوم شد یه کیست چهارونیم سانتی دارم الان رفتم دکتر بهم دوتا امپول سفتی زوکسیم داده با میترونیدازول و شیاف دیکلوفناک من شیافا رو که دیدم همش ترس دارم ک بعد زدن امپولا حالم خیلی بد بشه کیست بترکه و اینا یه فوبی خیلی بدی گرفتم از زدن امپول هم ترس برم داشته و متاسفانه دوساله تو اقدامیم اونقد دلهره دارم که الان که نزدیک سه شبه خابم نمیبره دوستان کسایی ک این کیستو داشتن میشع بگن بعد هنگام از بین رفتن کیست درد داشتن یانه؟؟؟؟

خدایا خودت انتظارمو به پایان برسون خانوما میشه برای مامان شدنم دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شیاف رو داده که درد حس نکنی،شیاف گذاشتن هم اصلا ترس و درد نداره،هیچی نیست،نگران نباش

برا امپول میترسم شما تاحالا از این امپول زدین بعدش  که اثرمیذاره رو کیست درد داره؟؟؟

2728
نه چه دردی مثل درد پریودی هست کمتر هم

ایشالا اینطوری باشه الکی استرس گرفتم فقط

برا امپول میترسم شما تاحالا از این امپول زدین بعدش  که اثرمیذاره رو کیست درد داره؟؟؟

عزیزدلم نه نزدم ولی اصلا نگران نباش،تو الان فقط ترس الکی اومده توی وجودت،قطعا یه کم درد رو خواهی داشت ولی به لطف مسکن و شیاف خیلی حس نمیکنی درد رو

من حدود ۵ماه پیش مجبور به سقط بچم شدم،هیچ تجربه و پیش زمینه ای هم نداشتم،ولی دیگه وقتی توی شرایط قرار گرفتم تحمل کردم،کامل درد زایمان کشیدم ،تا بعد از دو روز سقط شد،اخرم واسه جفت کورتاژ شدم،خیلی روحی و جسمی عذاب کشیدم

ولی تو نگران نباش عزیزدلم به هرحال واسه درمان باید صبر و تحمل داشته باشی،ولی شیاف داده که کمتر درد اذیتت کنه

من داشتم کیست هموراژیک تازه خونریزیم کرده بود ولی با دارو خوب شد اصلا درد نداشت 

بهتون امپول سفتی زوکسیم داده بودن؟؟؟

عزیزدلم نه نزدم ولی اصلا نگران نباش،تو الان فقط ترس الکی اومده توی وجودت،قطعا یه کم درد رو خواهی داش ...

متاسفم عزیزم ایشالا ایندفه نی نی تو بگیری بغلت خیلی سخته اونقدر استرس کشیدم که الکی میترسم یکمم از اینو اون میشنوم خیلی درد داره و اینا ترسم بیشتر میشع خدا به هممون کمک کنه

اینم یه امپوله مثل بقیه امپولا،ازش الکی غول ساختی عزیزم

حس میکنم امپولو که بزنن یچیزی توشکمم میترکه بعد من از دردش میمیرم شوهرمم چون رانندس و پیشم نیس بیشتر استرس میگیرم😂

آره استرس آخه برای چی بود این وسط

راجب امپول یکم مطلب خوندم براهمین نمیدونم چرا حساس شدم بازم ممنون بخاطر جوابدادنتون

2706