2726

منظورم ماسکای خونگی نیس قرص و ویتامین چی مصرف میکنید ؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

زینک عزیزم 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه مدت استفاده کردی واسه رشدش تاثیری داشت؟

عزیزم میگم نباید بیشتر از سه ماه استفاده بشه 

جاریم تاثیر دیده من تازه شروع کردم عزیزم

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

من رفتم دکتر پوست و مو البته بگم توو این کرونا مجبور شدم ی دکتر همینجوری برم 

بهم قرص مکمل غذایی

قرص پروستات البته من هنوزم از خوردنش میترسم چون برای بیضه آقایانه 

و آمپول ویتامین که ویتامزن مو ام هست بینش بهم داده ماهی یکی

و از این اسپری ها ک ب مو میزنن اسمش چیه از اونا

گفت شامپو معمولی بزن پتج ماه دیگ بیا ببینم تغییراتش چجوریه

اینم بگم من آزمایش هورمونا و سونو از رحمم دادم مشکلی نداشتم 

ن کیست ن تروئید یا سندرومی چیزی

من یه دوره هیرییت خوردم اصن تغییری ندیدم....چیز دیگه ایی سراغ دارین تاثیر داشته واستون؟

خیلیم گرون شده 

من تو تاپیکا گشتم خیلیا نوشته بودن مولتی ویتامین 

ب کمپلکس +زینک نوشته بودن خیلی خوبه نمیدونم اونو بخرم یا ن 

هیچ چیز بهتر از مواد طبیعی نیست خورد سفیده تخم مرغ ماست تخمه و اجیل واسه مو خوب تقویتی هم زینک و ویتانین ب

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
من رفتم دکتر پوست و مو البته بگم توو این کرونا مجبور شدم ی دکتر همینجوری برم  بهم قرص مکمل غذا ...

انشاالله ک تاثیرشونو ببینی خوب باشه 

2706