2733
2734
عنوان

واسه ما فردا عیده وایه سما چی

209 بازدید | 10 پست

جالب اینه فردا تولد رفیقمم هس که مبا خونه ما

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عید چی؟

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2731
شما اهل تسنن هستین؟ 

والا نمیدونم ازز ابن چیزا سردرنمیارم ولی ما سنی هستیم دبگه

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران☺خودت باش😉برای خودت زندگی کن نه برای مردم😉در لحظه زندگی کن😍تو میتونی😊تو خوبی😇تو شگفت انگیزی😊☺تو خیلی زیبا تری وقتی خودت هستی😉
عید چی؟

میلاد حضرت محمد

ما سنی هستیم

2738
والا نمیدونم ازز ابن چیزا سردرنمیارم ولی ما سنی هستیم دبگه

تسنن =اهل سنت

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
خو همونه😂 نه ما شیعه ها سه شنبه عیده واسمون

آهان😂