2737
2734
عنوان

اشتباه کردم .. لعنت به من ...

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 41 پست

اینا دنبال بهانه بودن که داداششونو کوک کنن شوهرتم دنبال بهونه بوده طلاقت بده

ب نظرم خیلی وقته ک برنامه رو‌ چیده بودن فقط دنبال بهونه بودن ک افتاد دستشون فدا سرت یهتر ک بچه نداری 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه قبول داری اشتباه کردی ...در مراحل طلاق فوقش به اطرافیان میگن مشکلاتو نه تو بحث و دعوا

اخه ب خاطر ی حرف طلاق . نمیفهمم مگه میشه اینقدر راحت قید زندگیو بزنی .. مگه میشه خواهر راضی باشه ب جدایی برادرش

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
2728
آره عزیزم وضع اقتصادی رو میبینی مردا روشون خیلی فشار وارد میشه میگه طلاق بدم راحت میشم از خرج و مخار ...

پس باید زنا لال بشن ک مردا ب خاطر فشار طلاقشون ندن

امروز داشتم اتفاقا به خانومم میگفتم که هر وقت دعوامون میشه توی بدترین شرایط هیچوقت همچین حرفایی از جداییو نمیدونم طلاق نزنیم. همیشه هر چیزی حل شدنیه.

شوهرن الکی بهونه گرفته که یجا سرش گرم بشه. مراقب باش. 

اینا دنبال بهانه بودن که داداششونو کوک کنن شوهرتم دنبال بهونه بوده طلاقت بده ب نظرم خیلی وقته ک برن ...

کلا ک خانوادش از من بدشون میاد ولی من خیلی با بد خوبع شوهرم ساختم چرا باید راحت شونه خالی کنه .. چرا من نمیتونم دوسش نداشته باشم 

2738
امروز داشتم اتفاقا به خانومم میگفتم که هر وقت دعوامون میشه توی بدترین شرایط هیچوقت همچین حرفایی از ج ...

اتفاقا ول کرده رفته سفر 

اتفاقا ول کرده رفته سفر 

بله مشخصه از رفتارش. دنبال بهونه بوده. اگه از من میشنوی دست پیش بگیر. من خودم مردم . هم جنس خودمو میشناسم. درسته کارت اشتباه بوده. ولی نباید این حرفو میزده. هیچی از اون شب بهش نگو. فقط محل نده. 

اخه ب خاطر ی حرف طلاق . نمیفهمم مگه میشه اینقدر راحت قید زندگیو بزنی .. مگه میشه خواهر راضی باشه ب ج ...

من اوایل زندگی شوهرم اخلاقش اونجوری بود تا حرفمون میشد میرفت پیش خانوادش همه چیو میگفت تازه به خانوادش نا عمو و ...منم به دلایلی طلاق نگرفتم ولی اگر حق طلاق رو داشتم حتما میگرفتم چون حرمت نگه نداشته بود و مشکلمونو به بقیه گفته بود حرف زن و شوهر فقط باید پیش هم باشه حتی بدترینش وگرنه دیگه هیچکس بهتون احترام نمیزاره نه خودت نه شوهرت...چون معلومم نیست جدا بشید یا نه پس خودداری همیشه خوبه زن و مردم نداره...این نظر منه 

من اوایل زندگی شوهرم اخلاقش اونجوری بود تا حرفمون میشد میرفت پیش خانوادش همه چیو میگفت تازه به خانوا ...

اره حرفت درسته . خودم میدونم اشتباه کردم

شوهرت اینو بهونه کرده بره دو روز خوش گذرونی.خودش برمیگرده و همه چی رو فراموش.بهت قول میدم

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2706