2703
2553
عنوان

اشتباه کردم .. لعنت به من ...

736 بازدید | 41 پست

تو مراسم های برادر شوهرم بودیم ک فوت کرده بود ... زن عموی شوهرم گفت چرا بچه دار نمیشید گفتم باهم مشکل داریمو اینا و گفتم چ مشکلاتی .. حالا خواهرا شوهرم فهمیدن ک به زن عموش گفتم به شوهرم گفتن .. شوهرم اومد خونه گفت آبروی منو بردی چرا با ابروی من بازی کردی ... و... میخواد طلاق بگیره ... الانم دو روزه از خونه رفته ... اشتباه کردم ولی اینقدر نابخشیدنیه ک بخواد ازم جدا بشه ... قسم خورد طلاقت میدم ... خیلی ناراحتم . من این همه مشکلاتو تحمل کردم ب خاطر اینکه دوسش داشتم ولی اون تا ی اتفاقی میوفته پا پس میکشه.. زن عموی شوهرم چیزی نگفته بود ب اونا. خواهراش خودشون رفتن سراغش ک عروسمون چی بهت گفته و ی دستی زدن و فهمیدن .. اگه خواهر واقعا دلش واسه برادرش میسوخت میدونستم اون حساسه چرا باید میومدن بهش میگفتن . بعدم گفتن . میخواددطلاقش بده بده برامون مهم نیست ... لعنت ب دهنم 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️

اعتماد حتی ب سایت هم نباید داشته باشی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بهش بگوتعدید واسه ما عادیه حمله کن پشمک 😃😂سکه هاتو بگیر

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

گلم ب شوهرت اس بده و بش بگو خاله دوست ندارم کسی سرش تو زندگیمون باشه وهی چشم بخوریم اینو گفتم که چشمون نزنه چرا ناراحت میشی و که میدونی ما چقد خوبیم باهام الکی مثلا

انشالله ک طلاقت نده چون اعصابش خرابه اینو گفت ولی تو هم کار اشتباهی کردی همیشه مشکلات خونرو به کسی ن ...

نمیدونم چرا گفتم چون خیلی ناراحت بودم چون شب قبلش لیوان شیر موزو پاشید بهم وسط خیابون .ولی نباید میگفتم

انشالله ک طلاقت نده چون اعصابش خرابه اینو گفت ولی تو هم کار اشتباهی کردی همیشه مشکلات خونرو به کسی ن ...

اخه ب خاطر ی حرف طلاق . کاش بحث بود کاش دعوا بود 

2706