2726
عنوان

خانواده همسرتونو دوس دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 87 پست
میگم اینجا فقط ده درصد گفتن بله. همه مینالن.بیاید حداقل ما واسه عروس‌ها زنداداشا قوم الظلمین‌نباشیم. ...

من عاشق زنداداشمم انقدر دوسش دارم كه وقتي با داداشم قهر ميكنه من داغون ميشم التماسش ميكنم اشتي كنه 

بخدا تاحالا دل عروسمونو نشكستم نميدونم تقاص كدوم كارمو دارم ميدم كه اين خانواده ي مزخرف نصيبم شد😔

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهرمهربون.دردم رو میگم هر دعایی که می دونی اثرش زیاده برای دلم بخون  با حال خوبت.به امام حسین ع وحضرت ابالفضل ع بگو بهار دلش براتون تنگه.

میشه خواهرانه امشب دعا کنی؟

دعا کنید زندگی خواهرم از هم نپاشه وخوب بشه وبچه ش به حق حضرت رقیه س راه بره وشفا پیدا کنه وحرف بزنه وسلامت باشه وشوهرش سر عقل بیاد واهل زن وزندگی بشه.😢😢😢

برای برادرام دعا کنید شفا پیدا کنن وپدرم با آبرو به زندگیشون ادامه بدن وسالم باشن وسایه شون بالا سر ما هم باشه.ما مادر ندلریم غم بزرگیه.😢😢😢

دعا کنید روح مادرم شاد باشه وشرایطی بوجود بیاد که بتونیم نماز وروزه ی قضاشونو ادا کنیم😢😢😢

دعا کنید یه دختر وپسر مومن که شنیدم تو زندگیشون بخاطر محل زندگیشون گره کور افتاده وا بشه بدست حضرت رقیه س.

دعا کنید برای زندگیم دعا کنید بچه های طفل معصومم سالم وصالح باشن وبا آرامش بزرگشون کنم.دیگه نزنمشون بخاطر شرایط روحی بدی که اطرافیانم در من بوجود آوردن.

مادرشوهرم با دختراش نشستن پای شوهرم وبا دروغ وتهمت وتوهماتشون محبت همسرم نسبت به منه بیچاره رو کم کردن.سلامتیمو ازم گرفتن.آرامشم رو گرفتن.یا حضرت رقیه شما رو قسم به گلوی بریده ی پدرتون دستی به سر وروی زندگی منم بکش خانم جان.خانم جانم اینا که اینهمه دم از زیارت پدر شما میزنن میبینید با من وزندگیمو جوونیم چه کردن؟خانم جان چقدر درد تو دلم ریخته وشما خبر دارید.کمکم کنید تا نبرم وزبان بدگویانم رو کوتاه کنید ودرخواستم ازشما اینه مکرشون رو به خودشون برگردونید ورسواشون کنید.محبت همسرم وسلامتی وآرامشم رو برگردونید خانم جان.کمکم کنید دعام کنید بنده ی خوب خدا باشم.این همه بدی دیدم بی راهه نرم .😢😢😢😢😢ای خدا دلم خونه

خواهر گلم از امام حسین ع بخواهید زندگی با آبرو وعزت قسمت پدرم بشه.

دعا کنید تصمیماتی در زندگی بگیریم که بخدا نزدیک تر بشیم وخدا رو راضی وخشنود کنیم.

کلی تو دلم حرفه که نمی تونم بگم.

خواهر جان نمی دونم ازم چی می خوان.

تازه بمن میگن سیاست داره!دیوانه ام کردن.نماز خوندنم سیاسته کمک کردنم سیاسته.آروم حرف زدنم سیاسته!داد نزدنم سیاسته.دعا کن بفهمن دارن با من وزندگیم چه می کنن.سپردمشون به امام حسین ع.بسپرشون به آقام ابالفضل ع که دست از سر من وزندگیم بردارن.نمی دونم حسادته نمی دونم من بدم نمی دونم چیه که اینقدر بدگویان دوربرم دارن تو زندگیم جنجال میکنن.دعا کن به خودشون وزندگیشون برگرده.

دعا کن بنده خوب خدا باشم.دعا کن محبت همسرم برگرده.دعا کن شهید بشم.

2728

منم دوسشون ندارم اما باهاشون بد هم نیستم بخاطر شوهرم باهاشون رابطه دارم.اما دارم این روابط رو کم رنگ می کنم.اینجوری اعصابم آروم تره

میشه برای نی نی دار شدنم صلوات بفرستی،خدایا یعنی من لیاقت مادر شدنو ندارم🥹😭

دیشب عاشق پدرشوهرم شدم😀مادرشوهرم داشت تلفنی بادخترش حرف میزد خواهرشوهرم گفت خونه تکونی کی کمکت کردمادرشوهرم گفت زن فلانی(من)بعد نیم ساعت اون یکی دخترش زنگ زد دوباره همین سوالوازش پرسیدن اینم دوباره گفت زن فلانی من دریک ثانیه خیلی ناراحت شدم خلاصه تادوباره اینوگفت پدرشوهرم باعصبانیت بهش توپید گفت زن فلانی اسم داره اسممممممم داره 😠

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

خیلی زیاد دوسشون دارم الانم برادر شوهرم دو روزه اومده خونمون فردا قراره بره از الان دلم براش تنگ شده 🥺

خوشبختی به کسانی روی می آورد که برای خوشبخت کردن دیگران می کوشند

اخه لزومی  نداره خانواده همسرمون رو دوست داشته باشیم (البته از دوست داشتن دوطرفه باشه چه بهتر)مهم حفظ احترام به خانواده همسره همین ‌‌‌‌‌..من اوایل دوستشون داشتم ،الان نه ولی احترامم بهشون سر جاشه 

میگم اینجا فقط ده درصد گفتن بله. همه مینالن.بیاید حداقل ما واسه عروس‌ها زنداداشا قوم الظلمین‌نباشیم. ...

اگه ادم یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به مردم همه چی درست میشه. من هر وقت میخوام بسنجم که حق ناراحت شدن دارم یا رفتارم درسته یا نه مامانم و عروسمون رو میذارم جای خودم و مادرشوهرم. هیچ وقت کاری که دوست ندارم عروسمون انجام بده رو خودم هم انجام نمیدم‌ از اونور واقعا به معنی واقعی کلمه نه انتظاری از عروسمون داریم و نه اهل دخالت ایم. عروسمون هم خیلی دختر گل و ماهیه. واسه همین خیلی روابطمون با هم خوبه. من مادرشوهرم زورش به من نمیرسه. اما بسیار بسیار بسیار ادم ببخشید بیخودبه. اگه کسی فامیل خودش باشه سر یکی دیگه رو هم ببره میگه اخی خسته شد عجب طرف ادم مزخرفی بوده که راحت نمرده😅اصلا انسانیت= صفر

2706