2726
عنوان

فالگیر بهم گفته که

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 57 پست

به خدا ارزش اسم دعا هم میارید پایین

دو روز دیگه به یکی بگی دعا کن برام فک میکنه به فالگیر اعتقاد داری

خدایا چقدر حماقت😂

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه اینکه یه بار برای همیشه حال این ادمارو بگیرین برگردین بهشون اطلاعات غلط بدین مثلا بگین من که جاری ندارم ببین چطور بهکنه تراشی کنه و یه خزعبل دیگه سرهم کنه

رایحه یک عطر خیلی قدرتمنده اونقدر که میتونه تمام گذشته دفن شده رو به یادت بیاره  
خو حرف هر خری رو باور نکن  به منم یکی میخواست تیغم بزنه میگفت همزاد داری  در صورتیکه ندا ...

فرش و تابلوفرش چهره با کیفیت بالا و قیمت پایین 

لطفااز پیج ما دیدن کنید با ۱۰۰ تومان صاحب تابلوفرش نفیس شوید 

لینک زیرمستقیم است 

https://www.instagram.com/p/CG5psvdpLCe/?igshid=15t34fcj7d3xa

2728
نگواین چرندیات روباورکردی؟؟؟یارودعاگره رفیقشه یابهش پورسانت میده ادم براش بفرسته ادمای ساده ایی مثل ...

جدی ؟   

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
نگواین چرندیات روباورکردی؟؟؟یارودعاگره رفیقشه یابهش پورسانت میده ادم براش بفرسته ادمای ساده ایی مثل ...

میگه چشم سوم دارم

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
واسه اینکه یه بار برای همیشه حال این ادمارو بگیرین برگردین بهشون اطلاعات غلط بدین مثلا بگین من که جا ...

اتفاقا همین ماه پیش یکیشونو جوری سرکار گذاشتم قطع کرد دیگه جواب نداد🤣

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

فالگیر میگفت چشم سوم دارم  از اون  دارم  میبینم  آیندتو و کیا دشمنتن

چطور مگه    از ترس  خوابم نمیبره  میترسم  هم زادم  بیاد گفته  هم ...

همزادت کجا می خواد بیاد؟؟؟می خواسته بگی من اصلا جاری ندارم ببینی چی میگه ؟ می خواد به زور ماس مالیش کنه😑😑

به آدمش بستگی داره بنظرم، من یکی دوبار گرفتم واسه مسائل مهمی بود که لازم داشت و اتفاق افتاد واسم مخصوصا واسه کار دادگام، میشه بگی چه فالی گرفت واست اسی؟ قیمتی که گفته بالاس من یه مشکلی داشتم باز کردم خیلی کمتر از این قیمت که بهت گفته دراومد اینی که تو میگی تاجره اینجور که معلومه با فال تجارت میکنه 

به همه میگن همزاد داری ، دعا داری بعدشم اینجوری گفته ازت پول بگیره اون جاری بنده خدات واست نه دعا زده نه میزنه . پول بگیره بهت دعا بده بدشم تو ذهن تو اینجوری حک میشه چون دعا گرفتم دعای جاریم بهم اثر نکرده . برو دختر خوب این حرفایی که این فالگیر زده براساس تخیلات خودشه .

ياد دكترايي افتادم كه ميگن برو فقط فلان آزمايشگاه يا فقط فلان سونوگرافي. نون قرض هم ميدن😄

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
شمارشم بهم میدی اسی؟ چقدر گرفت ازت

شماره ندارم اینستا بو 

جدی ؟  

اره باباکلاه برداره مگه نه چرابایدسریع بهت بگه یه دعانویسه اینقدرمیگیره ....ازکجامیدونست۶۰۰میگیره ازت قبول نکن 

باعرض معذرت اگه خیلی میترسی توشامپویازیرکفش شوهرت معذرت جیش بریزباطل میشه....

همین که نمازبخونی وسوره حمدوتوحیدروتکرا کنی میگن هیچ دعایی ادم تاثیرنداره....

2706