1874
1924

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922

نه خداروشکر خیلیم وضع سلامت روح و روانم بد نیست ب خودم امیدوار شدم   

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

اسی خون اشامی مگ

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
1911

یا خود خدا  

در تاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم قراره بیفته🍃🐾💚دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏ پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄
1826