2733
2734

دوستان یه دستگاه سی تی اسکن داشتن 8ساعت بین کلی نریض وایستادیم تا سی تی اسکن بشیم از اون ور حی خانواده ها میومدن وگریه جیغ یه زنه جوون مرد پیرمرد مرد جوان وخیلی ها که میمردن خانواده بود که خودشو میزد دم در ای سی یو بچه ها توروخدا مراعات کنید تا نبینید باور نمیکنید ماسک بزنید 🌸

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

خاک تو سر من که باردار شدم تو این اوضاع😐

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خاک تو سر من که باردار شدم تو این اوضاع😐

تو همون بیمارستان دونفر زایمانی داشتن میرفتن

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

اگرم ادم کرونا نداشته باشه تو صف تست میگیره.علائم داشتین فقط قرنطینه شین.منک هرکیو دیدم اطرافم بستری شد رف ای سیو ولی اینایی ک خونه مایعات و میوه و ابمیوه خوردن خوب شدن.

تا ابد دل من آلوچه میخواد
2706