2737
2734
عنوان

زردی نوزاد

137 بازدید | 15 پست

سلام

پسرم ۵۲ روزشه سه روز بعد از به دنیا اومدنش زردیش ۱۷ بود و ۳ روز بستری شد اومد پایین ۱۲ شد و مرخص شد ۴ روزم خونه زیر دستگاه بود و تقریبا زردیش رفت و دکترش گفت دیگه نیاز به آزمایش و دستگاه نیست زردیش تمومه

ولی گوشه چشمش خیلی کم زرده البته خیلی کمرنگه

دوباره بردمش دکتر و گفت زردی چشم گاهی تا ده هفته ام میمونه بعد میره 

کسی تجربه داره

انقد تاپیکای مربوط به زردی رو خوندم چشام درد گرفته

خدایا شکرت 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زردی چشم معمولا دیرتر از بقیه جاها میره اصلا نگران نباش

پسر گلم👦 دختر نازم👧 مامان و بابا عاشقتونیم.❤💙میشه با دلای پاکتون برای سلامتیمون و رسیدن به آرزوهامون از ته دلتون دعا کنین؟!!🙏😇ما چهار تایی خوشبخت ترینیم😍
2731

عزیزم یکم عرق کاسنی با گلوکز بده بخور یکم هااا کم کم میره البته اگه خیلی نگرانی

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
خودم انقد عرق کاسنی و خنکی خوردم که بی حس و حال شدم

میره گم نگران نباش انقدر استرس نده به خودت شیرت کم میشه ها

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
2738

پسر منم دقیقا همینه الان پنجاه روزشه زردیش 14 بود رفت تو دستگاه شد 6 یه ماهگی بردم دکتر گفت شده یازده اما مهم نیست یه آزمایش نوشت براش ولی خب الان دیگه تقریبا داره سفید سفید میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خداروشکر داره رفع میشه  چشماشم زرد بود ؟ الان چی؟

آره یه ماهگیش حتی پاهاش هم زرد بود 

اما الان دیگه چشم هاشم زرد نیست

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خداروشکر داره رفع میشه  چشماشم زرد بود ؟ الان چی؟

بهش قطره بیلی ناستر میدی؟ 

نه هیچی نداد دکترش حتی بستری ام بود بیمارستان فقط تو دستگاه بود هیچی دارو ندادن

بیلی ناستر یه قطره است مال زردیه دکترا میدن معمولا بهش بده باعث میشه اسهال بگیره و بیشتر دفع داشته باشه تا سریع تر زردی از بدنش خارج شه من میدم بهش الان که اخراشه دیگه زردیش داره خوب میشه

2706