2733
2734

من یه کرم می شناسم که  ترک های پوستی رو خوب میکنه .خاله ام برای ترک های بعد از زایمان استفاده کرد تاثیر داشت

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه کرم می شناسم که  ترک های پوستی رو خوب میکنه .خاله ام برای ترک های بعد از زایمان استفاده ک ...

عزیزم چه کرمی?روی ترکای سفید اثر داشت?

با زندگی نساز،زندگی رو بساز.
2728
عزیزم چه کرمی?روی ترکای سفید اثر داشت?

اره گلم

خاله ام هم ترک چاقی لاغری داشت هم بارداری

اسمش رو فردا ازش می پرسم حتما بهتون میگم 

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
نه کرم زدم بی فاییده بود اسمش چیه حالا

اسمش یادم رفت ازش میپرسم حتما بهتون میگم فردا 

اره گلم خاله ام هم ترک چاقی لاغری داشت هم بارداری اسمش رو فردا ازش می پرسم حتما بهتون میگم 

باشه گلم چه خوب دست گلت درد نکنه عزیزم،لطفا اینم بپرسین چه مدت وچجوری باید استفاده کرد یک دنیا ممنون🌹

2738
باشه گلم چه خوب دست گلت درد نکنه عزیزم،لطفا اینم بپرسین چه مدت وچجوری باید استفاده کرد یک دنیا ممنون ...

چشم‌حتما😘یادم‌میمونه فردا تگتون میکنم میگم‌بهتون

فکر کنم‌خودش هم اضاف داشته باشه از محصول 

چشم‌حتما😘یادم‌میمونه فردا تگتون میکنم میگم‌بهتون فکر کنم‌خودش هم اضاف داشته باشه از محصول& ...

ب منم بگین

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.
مثلا چند درصد بهتر شد ؟ یعنی نرم من ؟

مثلا بیست درصد

والا نمیدونم زیاد  ک اثری ندیدم ازش که بخوام توصیش کنم البته جوابدهی پوست هرکی متفاوته بازم تصمیم با خودتونه

مثلا بیست درصد والا نمیدونم زیاد  ک اثری ندیدم ازش که بخوام توصیش کنم البته جوابدهی پوست هرکی ...

هزینه تون چقدر شد میتونم چند تا سوال بپرسم تورو خدا 

برای کدوم ناحیه رفتید

چند وقت از ترکها گذشته 

ترکهاتون باریک بود یا پهن

من واسه رونام میخام خیلی نازکه ترکها و هنوزم قرمزه اما خیلی کشالمو چروک کرده

2706