2737
2739
خب چرا برگردوندی عزیزم؟اون همه زحمت کشیده بودی گرفته بودی  الانم حدا میشدی حداقل میتونستی درآم ...

کم نبود مهریه ام دو تا ملک گرفتم یه واحد یه دونه هم مغازه خودمم شاغلم

خب چرا برگردوندی عزیزم؟اون همه زحمت کشیده بودی گرفته بودی  الانم حدا میشدی حداقل میتونستی درآم ...

دلم سوخت براش .خیلی تحت فشار خانواده اش بود گفت برادرام میخوان ازم شکایت کنن.چون خودم هم فکر میکردم ابهتش درسته و واقعا عوض شده دادم این پول رو که راه برگشتم به خونه به خاطر بچه هام باز بشه .فقط به خاطر دو تا چند گوشه ام که الان از دیشب پیشم نیستن😭از دیشب پلک رو پلک گذاشتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه خوب خوشحال شدم برات عزیزم فکر کردم همه رو برگردوندی 

معلومه خانم خیلیییییی زرنگی هستی ، مستقل شو چرا پس با این حیوون زندگی میکنی؟

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘
2731

بعداز گرفتن مهر باید طلاق گرفت البته وقتی مرد خودش با رضایت مهر رو بده حرفی جداس

اما اینکه شکایت کنی بگیری بعد این زندگی دیگه زندگی بشو نیست

چون مردا بخاطر غرورشون کم پیش میاد بتونن این مورد رو هضم کنن

دلم سوخت براش .خیلی تحت فشار خانواده اش بود گفت برادرام میخوان ازم شکایت کنن.چون خودم هم فکر میکردم ...

نگران نباش بچه هات جاشون راحته حتما 

به فکر خودت باش عزیزم

گفت بریم مشاور من بهتر میشم بهت قول میدم .شما ازدواج کردی؟

بله دوتام بچه دارم ، ولی شوهر گدا صفته من مهریه نداره 

2738

خوشبحالت که خونه و مغازه داری میتونی جدا شدی راحت زندگی کنی

شوهرت فقط نقشه کشیده بوده برگردی اون پول مهریه رو از دستت دربیاره 

الانم عذابت میده که بهش پس بدی 

بله دوتام بچه دارم ، ولی شوهر گدا صفته من مهریه نداره 

زنده باشن .یه سوال:اگه شوهرت ادعای دوست داشتن شما رو داشته باشه ولی جلو خانواده شوهرت از چند ماه پرت بشی پایین در حدی که فکر کنی لگنت شکسته و از درررررد به خودت بپیچی ولی شوهرت عوض کمک و دلداری دادنت بالا سرت جلو همه اونم خانواده خودش دشمن شادت کنه  و عربده بکشه سرت و فحش بده بهت که چرا هواست رو جمع نمیکنی .اون موقع ادعای دوست داشتنش رو باور میکنی؟البته اون موقع هنوز مهریه نگرفته بودم .یه بارم از چهار پایه چند سال پیش افتادم انگار نه انگار البته قبلش دعوامون شده بود 

خوشبحالت که خونه و مغازه داری میتونی جدا شدی راحت زندگی کنی شوهرت فقط نقشه کشیده بوده برگردی اون پو ...

آره اتفاقا میگفت به این راحتی طلاقت نمیدم باید برگردوندم همه رو 

زنده باشن .یه سوال:اگه شوهرت ادعای دوست داشتن شما رو داشته باشه ولی جلو خانواده شوهرت از چند ماه پرت ...

نه عزیزم باور نمیکنم 

معلومه که همسرت یه ذره هم علاقه ای بهت نداشته 

خیلی زرنگی کردی مهریه رو همون موقع گرفتی وگرنه دیگه بعدن این آدم بهت به زور دادگاه هم نمیداد 

عزیزم حالا که پول داری پشتوانه داری درآمد داری عمر خودتو هدر نده حداقل جدا زندگی کن روحیت روز به روز داغون تر میشه خدایی نکرده افسرده میشی

آره اتفاقا میگفت به این راحتی طلاقت نمیدم باید برگردوندم همه رو 

غلط کرده اون حقه توئه ، از شیر مادر هم برات حلالتره 

نه عزیزم باور نمیکنم  معلومه که همسرت یه ذره هم علاقه ای بهت نداشته  خیلی زرنگی کردی مهر ...

اره خیلی داغون ،چون بچه هام پیشم نیستن مخصوصا دختر کوچولوی نازم ،همچین منو بغل میکرد سرشو عین جوجه که زیر بال و پر مادرش میکنه پناه بگیره ،خودشو میچسباند بهم و بو میکرد منو .انقدر وابسته ام بود همش بغلم بود مامانم میگه یک کلام بهش نگو بیاردش اینجا چون لج میکنه نمیره ولی نمی خودش خسته میشه میاره 

2706