2733
2734

با چه چله ای چه حاجتی گرفتین؟

تو اون چله ترک کامل گناه داشتین؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

چهل بار یاسین تو مثلا دو هفته

چله ی بسم الله هم دوسش داشتم

و چله نادعلی

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همیشه زیارت حضرت ابوالفضل میخونم خیلی دوسشدارم...هم در کمال ناباوری منو ب عشقم رسوند...هم رفت سرکار عشقم.. والانم ازش میخام یه نی نی بهمون بده... یه اقا ابوالفضل😍 یا یه باران خانم🌹😍

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
من همیشه زیارت حضرت ابوالفضل میخونم خیلی دوسشدارم...هم در کمال ناباوری منو ب عشقم رسوند...هم رفت سرک ...

برات وان یکاد خوندم گلم 🧿🧿🧿🧿🧿

ان شاءالله یه فرزند صالح بهت میده عزیزم

چجوری باید بخونیم منم موانع زیادی افتاده برای ازدواجم واقعا احتیاج به معجزه دارم

2738
برات وان یکاد خوندم گلم 🧿🧿🧿🧿🧿 ان شاءالله یه فرزند صالح بهت میده عزیزم چجوری باید بخونیم منم م ...

مرسی عزیزم😍😍😍😍😍

زیارت اقامو تو مفاتیح درار بخون...

هر روز بخون.. با دل شکستت از ته دل بخون با اعتقادت

مطمعن باش‌جواب میگیری فقط ترو خدا ازش ناامید نشو اخع اقام طاقت اینکه باز ازش ناامید بشن نداره😭

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
چهل بار یاسین تو مثلا دو هفته چله ی بسم الله هم دوسش داشتم و چله نادعلی

با چهل بار یاسین کدوم حاجتت براورده شد؟و بعد چند روز،حاجتتو ن)گرفتی؟

مرسی عزیزم😍😍😍😍😍 زیارت اقامو تو مفاتیح درار بخون... هر روز بخون.. با دل شکستت از ته دل بخون ...

موهای تنم سیخ شد 😭😭😭😭

الهی فدای عمو عباس بشم یا حضرت عباس😭😭😭😭😭😭

با چهل بار یاسین کدوم حاجتت براورده شد؟

من همه‌اینا رو باهم گرفتم

Ivf ام مثبت شد

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲
دنیز جان هدیه به شهید نوید صفری چله زیارت عاشورا بگیرید وبرای منم دعا کنید.

شما از،هدیه ب ایشون حاجت گرفتین؟

2706