2703
2553
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
باهاش حرف زدی در این مورد؟اکثر مردا بعد از بچه چرا سرد میشن آخع!

چون محبت زن تقسیم میشه بیشتر میره سمت بچه بعد بچه یکم جلوی عشق ورزی کردنارو میگیره یعنی جلوی بچه نمیشه زیاد کاری کرد 😁

استارتر منو و همسرمم یکی دوسال اول زندگی اینجور بودیم شوهرم خیلی استرس کار و مسئولیت زندگیمون داشت خیلی وقتها توخودش بود من کم کم یاد گرفتم بهش ببشتر محبت کنم نزدیکش بشم ازش خاستم مشکلات شغلیشو برام بگه بیشتر براش وقت گذاشتم الان بعد ۵سال خداروشکر بهتر شده

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
کاش واقعا میفهمیدم دلیل رفتاراش چیه..از روی بی تجربگیشه یا کرم ریزی

نمیدونی چون با هم حرف بزنید.... من اوایل زندگیم سر هر چیز کوچیکی دعوا داشتیم الان خیییییییلی راحت با حرف حل میشه.... ببین تا پردها بینتون برداشته نشده حل کنید مشکلو

آخه بی پدر میگه اعلام سرقت کردم چکو؛؛

وکیل بگیر ۰شوهرت خیلی زرنگه باید پشتش مینوشتی بابت مهریه نمیدونم میخاد طلاقت بده چرا اینجوری میکنه ب بچه هاشم رحم نمیکنه حتمن وکیل بگیر

2714
وقتی وابسته ای و دوسش داری،بشین حرف بزن،نڋار دوری ادامه پیدا کنه.زندگیتو گرم کن.شروع کن.علایقتو بگو ...

من علایقمو به شوهرم میگم ولی اصلا توجه نمیکنه ولی خودش فکر میکنه توجه میکنه😂

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
آره نمیتونم کتمان کنم که غد و مغروره تا حدودی..آخه روزهای اول عقدمون اینجوری نبود

اول عقد فرق میکنه

منم شش ماه بعد عقدم تازه بحث هامون شروع شد . الان بعد از شش سال تازه داریم به شناخت بیشتری میرسیم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
آره نمیتونم کتمان کنم که غد و مغروره تا حدودی..آخه روزهای اول عقدمون اینجوری نبود

اول عقد فرق میکنه

منم شش ماه بعد عقدم تازه بحث هامون شروع شد . الان بعد از شش سال تازه داریم به شناخت بیشتری میرسیم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد