2726
عنوان

دخترم وزن ش کمه.. غصه م گرفته

349 بازدید | 31 پست

دخترم هفت ماهشه و الان شش کیلو هست.. قدش هم 61سانت هست... س تا هم سن و سال داره و الان دختر من ازشون خیلی خیلی ضعیف تره... خیلی نگرانم.. لب ب هیچی هم نمی زنه.. نه فرنی و نه حریر بادوم... چکار کنم.. سوپ درست کنم براش؟؟ بلدم نیستم آخه.. خیلی بد دوا و بد غذاست.. نکنه مشکلی داره ک رشد نمی کنه... شیر خودم رو میخوره و هر کاری می کنم شیر خشکی هم نمیشه ک حداقل یکم رشد کنه 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا بلد نیستی سوپ درست کنی کاری نداره..الان همه دغدغه همه مادرا غذا نخوردن، بچه هاشونه.منم بچه هام بد غذان

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی

منم همینطور بودم مامانم میگفت همیشه از بهداشت منو دعوا میکرد میگفت به بچت نمیرسی 

الان که بزرگ شدم خوب شدم 

گاهی بخاطر ژنتیکه 

ببریدش دکتر خودش راهنماییتون میکنه..یا شربت اشتها اور میده یا مولتی ویتامین و مکمل

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…

عزیزم الان تو یه تاپیک دیگه هم گفتم عصاره گوشت بده دخترت روز درمیون ..تقریبا همسن پسرمنه ..البته قد و وزن بچه به تولدش بستگی داره گلم ...اما سوپ بهش بده 

من این و درست میکنم 

دوقاشق برنج ...یه سیب زمینی کوچیک ...یه تیکه هویج خیلی کوچولو ...یکم گوشت گوساله یا دوقاشق چرخکرده ساعتها میزارم بپزه بعد همرو میکس میکنم روغن زیتون یا کره هم مخلوط میکنم و میدم بخوره...یه وعده هم عصاره گوشت میدم یا سیب زمینی با کره و شیر

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

پسرمنم قدش خوبه اماوزنش نه سه ماهگی۶کیلوبود پسرقدشم۶۶قدشک بلنده خیلی ریزلاغربنظرمیادمیخوام زودغذاییش کنم دلم براش میسوزه

خدایاشکرت راضیم به رضای تو😍👑                 لطفامیترکونیداطلاع بدین ببینم واسه چی ترکیدم  
چرا بلد نیستی سوپ درست کنی کاری نداره..الان همه دغدغه همه مادرا غذا نخوردن، بچه هاشونه.منم بچه هام ب ...

سوپی ک بشه ب بچه هفت ماهه داد بلد نیستم...گوشت محلی هم گرفتم و روغن اما نمی دونم چ طوری درست کنم.. آخه میگن ادویه ک نباید زد.. رب هم خوب نیست.. دختر منم ک تا الان چیزی نخورده ک معده ش عادت کنه ب غذا 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

با غذا که نباید وزن بگیره. الان غذا فقط برای آشناییه.

شیرشو مقوی کن!

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

توی اون سن نمیشه به بچه زورکرد بخوره و هر چیزی هم نمیشه بهش داد .نگران نباش بزرگترشه همه چیزبهش میتونی بدی الان فقط شیر مادر.فقط ویتامین اد یادت نره بهش بدی نیازشه واهن به نظرم خارجیش بگیر داخلی فایده نداره 

2706