2737
2739
عنوان

راهکار اقتصادی برای غذا

5245 بازدید | 87 پست

خانم ها بیاین از تجربیات هم بگین و اینکه چه غذا های درست میکنید که کم هزینه باشه ولی در عین حال مقوی هم باشه؟

خودمم چند تا ایده دارم که الان کپی میکنم براتون

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

لایکینگ😄

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد بدبختیم ما اخه !

چطوری زرشک

چرا؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2728

۱_اول بریم سراغ تقسیم بندی مرغ که زیاد هم استفاده میشه:

من همیشه یه مرغ دو کیلویی میگیرم که میشه ۲تا رون،۲تا سینه،۲تا کمر,۲تا کتف(منظورم قسمت بالای سینه است که گوشت هم داره.)

با روند ها کنتاکی درست میکنم

با یه سینه مرغ کبابی (کنارش گوجه و مخلفات هم میزارم که کم نیاد)

به یه سینه مرغ ترکیده درست میکنم

با کمر کوبیده مرغ درست میکنم

و با کتف هم زرشک پلو

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

دوستان اینم بگم ما دو نفریم و پسرم یک و نیم سالشه

۲_همیشه تو فریزر سه مدل گوشت چرخ‌کرده دارم:
۱_گوشت و سویا
۲_گوشت گوسفند و گوساله مخلوط
۳_گوسفندی خالص(برای پسرم)
 گوشت و سویا توی ماکارانی و لوبیا پلو و استبلی میریزم
گوشت گوسفند و گوساله رو برای کوفته،دلمه،کله گنجشکی استفاده می کنم.

2738
۱_اول بریم سراغ تقسیم بندی مرغ که زیاد هم استفاده میشه: من همیشه یه مرغ دو کیلویی میگیرم که میشه ۲ت ...

عزیزم این الان اقتصادی بود؟؟خوب ما هم همینکارو میکنیم دیگه تازه بادنجونم کنارش میزاریم باسیب زمینی 

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
مرسی تو خوبی 😍 واسه غذا هم باید ایده بدیم ک کم خرج در بیاد 😑

فدات اره والاااا😄😄😄

چخبر؟؟

من وقتی همسرم خونه نیست،خرده برنج استفاده میکنم واسه پلو.نصف قیمت میشه

هفته ای هم یکبار یا نهایتا دوبار استفاده میکنیم

گردن و بال مرغ رو میذارم واسه سوپ و حلیم بادمجون

واسه کشک بادمجون هم بادمجونشو کبابی میکنم که هم کم روغن ببره هم سالم تره

انواع غذاهای نونی هم درست میکنم

فصل نرگسی یا همون هویج قمی که باشه دوهفته ای یه بار شیشه انداز درست میکنم چون اهن زیادی داره

کوکو هم با سیب زمینی خام درست میکنم خیلی کمتر روغن میبره

عزیزم این الان اقتصادی بود؟؟خوب ما هم همینکارو میکنیم دیگه تازه بادنجونم کنارش میزاریم باسیب زمینی&n ...

عزیزم شما هم کار درستی میکنید ولی خیلی از عزیزان رو دیدم که متاسفانه این کار رو نمی کنند

برنج هم که ایرانی استفاده میکنم ولی نیم دونه و برنج سالم رو با هم قاطی میکنم

2706