1920
1924

ن_ _س

😁🍭

@حدیثوو    

@نگرس_جون  

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻

نرگس

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ب ا 😁

کوهنورد... 🥾🥾🗻🏔️من اما! در فتح قله ها هیچ"منمی" ندارم می روم در اوج دست خدارا بگیرم و ببوسم...!!! آرامش وجودم از اوست..... حامی حیوانات 🐕🍃خدای من همان خدای حیوانات است... 🍃🍃🐾  

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

نرگس

آ-و اسم من دیگه زیادی ضایع اس😐

دستشو گذاشت سمت راست قفسه ی سینش و گفت:واای قلبم! خندیدم،گفتم:قلب سمت چپه ها! سریع دستشو گذاشت سمت چپ،با ناله گفت:حواس نمیزاری واسه آدم که :)
1911
بیتا

نه😁

کوهنورد... 🥾🥾🗻🏔️من اما! در فتح قله ها هیچ"منمی" ندارم می روم در اوج دست خدارا بگیرم و ببوسم...!!! آرامش وجودم از اوست..... حامی حیوانات 🐕🍃خدای من همان خدای حیوانات است... 🍃🍃🐾  

ح ه😑😄😄

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
ن ا

نیلا؟ 😁

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻
1826

نرگس ی جا تگت می‌کنم بیا برگات بریزه 😂

نمی دونم چی شده 🤕

هانیه تگم کرد منم رفتم اصلا خیلی عجیبه 😑

دخترای شهریوری پرنسس به دنیا میان😌🍃و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 👑ادمای موفق بچه پررو هایی هستن که روی شکست رو کم میکنن😜عزیزانی که توهین می کنید من جوابی بهتون نمیدم! تنها دلیلشم اینه که آرامشم رو دوست دارم😉🐚فمینیسم♀️✌️آرمی💜🎧
1918