2726
عنوان

دلم تنگشه

175 بازدید | 15 پست

خیلی دلم تنگ شده براش دارم دق می کنم 

سر هیچی بخاطر برادرش بحثمون شد گذاشتتم خونه مامانم ،دیگ نه زنگی زد نه چیزی ، حتی نمیگ لباس و وسیله ای احتیاج داره یا نه 

اما دلم لک زده براش ، قلبم شکسته، طاقت ندارم کسی پشتش حرف بزنه اما باورمم نمیشه اینجوری غرورم شکسته

😶😶خدایا😔

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها تو روخدا گزارش بزنید ،آشنا پیدا شده تو سایت شناخته منو خواهش میکنم ازتون ممنونم ،ببخشید هی لینک میزارم استرس دارم 

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1436660/کلا-خانوادگی-حرف-دهنشون-رو-نمیفهمن-کلی-ناراح

2728

منم امشب خیلی دلتنگم...

دانشجو حقوق ⚖️🎓 عهد کردم که دگر می نخورم در همه عمر به جز از امشب و فرداشب و شب های دگر...🍻💙  ملکه واقعی اون دختریع که خودش تلاش میکنه به ثروت و آرزوهاش برسه، نه اون دختری که انقدر صبر میکنه تا یه پسر پولدار اونو به آرزوهاش برسونه😇 من قهرمان زندگیم رو توی آینه میبینم😎

محلش نده

اورده گذاشتت خونه بابات ک چی؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
میاد انشاالله اما اومد هم زود پا نده برو تحمل کن حتی پیامم نده بهش تا خودش پیام بده یا زنگ بزنه

چجوری روش میشه ک بیاد ,وقتی تو رو مادرم گفت نمیخوامش پامم دیگ خونتون نمیذارم 

یا خدا اینارم گفت 🥺 سر چی بود دعوا

داداشش همش وسط زندگیمون هرچی میشه از ما کار میخواد . میخواست بره دکتر زنگ زد بیا منو ببر ،خودش همه چی داره فقط میخواست نصف شب بکشونتش بیرون ،منم بحث کردم اونم تلافی کرد

2706