2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگوووووو

منم تنبلی تخمدان دارم😐😐😐☹️☹️☹️☹️☹️

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
چرا بدون اطلاع انقققدر قاطع جواب میدید!

عزیزم من تنبلی تخمدان و یکم عفونت دارم دکتر بهم کلومفین داد هرشب از سه روز قاعدگی دو تا بخور برای همسرم هم اسپریژن داد و سه تا آمپول داد گفت آمپول هارو پنج شنبه و جمعه و شنبه میزنی چون چهارشنبه پریودم تموم میشه و تا ۱۰ روز اقدام کنید آیا باردار بشم سقط میشه

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩

[QUOTE=161745858]چرا بدون اطلاع انقققدر قاطع 

من تنبلی داشتم دخترم ۸ سالشه و الان هم باردارم مشکلی هم نداشتم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

عزیزم میشه اگه تنبلی داری قبل اقدام تحت نظرباش من تنبلی خفیف داشتم طوریکه پریودمنظم داشتم ولی متاسفانه بچه اولم سقط شد دکترم گفت بخاطر تنبلیه

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
دکتر من با ی سونو و آزمایش ساده گف تنبلی دارم اخه سونوم داخل نبود از کجا فهمید احساس میکنم چرت گف

عادتت چطوریه؟

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706