2737
2734

و برای همین رعایت نمی کنید 

منم ندیده بودم مثل شما ولی دو روز پیش یه مامان جوون دوست خواهرم بود بدون هیچ بیماری کاملا سالم و خوشگل و سرحال فوت کرد 

فقط واسه اینکه رفته بوده دیدن خواهرش ماسکم داشته و اونجا یکی اومده بوده کرونا داشته 

به همین سادگی بچه کوچیکش بی مادر شد

فکر نکنید اگه تو اطرافیانتون ندیدین یعنی نیست. 

حالا ما و اونا که سالمیم خونه هم بریم ؟؟؟

حالا تو ماشین میشینیم میریم اونجا تا خونه اونا از ماشین پیاده میشیم؟؟؟؟ 

حالا ماسک میزنیم هیچی نمیشه؟؟؟

حالا دلم پوسید؟؟؟؟

حالا مستقیم میرم تو ویلای شمال؟؟؟

حالا و ..... 

بقیه دل ندارن؟ خونواده ندارن؟ یه مدت بچسبین به زمین خودتون اگه براتون مهم نیست جون بقیه رو به خطر نندازین

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو فامیل ما اولین نفر بابای من فوت شد

سالم...ورزش میکرد..بی هیچ‌بیماری

حتی یه قرصم نمیخورد

بعد بابام همه ترسیدن و رعایت میکردن !

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2728
خودم. کرونا گرفتم و نمردم

خیلیا گرفتن و نمردن 

ولی روزی سیصد چهارصد نفر شایدم بیشتر از اونایی که گرفتن مردن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
تو فامیل ما اولین نفر بابای من فوت شد سالم...ورزش میکرد..بی هیچ‌بیماری حتی یه قرصم نمیخورد بعد با ...

تسلیت میگم عزیزم 

بعضیا حتما باید به چشم ببینن تا باور کنن خطرناکه

منم عید یکی از آشناهامون فوت کرد پسر 10 ساله هم داشت😥

خدا همه مریضا رو شفا بده💔❤️❤️❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738
منم عید یکی از آشناهامون فوت کرد پسر 10 ساله هم داشت😥 خدا همه مریضا رو شفا بده💔❤️❤️❤️

الهی آمین

تو فامیل ما اولین نفر بابای من فوت شد سالم...ورزش میکرد..بی هیچ‌بیماری حتی یه قرصم نمیخورد بعد با ...

خدا رحمتشون کنه و به شما صبر بده خیلی ناراحت شدم😥💔💔💔

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
دختر عمم گرفت امروزم خاک سپاریش بود

خدا رحمتشون کنه💔❤️

آهان بعضیا تو همین سایت تاپیک میزنن 

رفتم خونه مادرشوهرم ....

جاریم اومد خونمون ...

دوستمو دعوت کردم ...‌ 

اینا به نظرتون اندک شعوری دارن؟

2706