2726
عنوان

همونیم که گین خوردم

198 بازدید | 21 پست

بچ ها کین اپ خوردم و طبق قولم اومدم برای کسایی که مثل من لاغری بیشتر از حد دارن 

تجربمو بگم

دیروز خوردم یعنی تا الا س بار ازش مصرف کردم 

و ۷ وعده غذاااا خوردم باورتون میشه

منی که فقط روزی ی وعده بزور میخوردم یا بعضی وقتا دو وعده خیلی کم 

الانم باز گرسنم شده 

اسمش پودر گین آپ هست توی عطاری ها موجود

من میوه ای قاتی گرفتم

دعا کنید چاق شم 

آنقدر حالم بده گوه خوندم😐😂پوزش💓

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

اونوقت نخوریم بمیریم..چی هست دقیقا

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چشات گو میبینن عزیزم 

شعورت میبینه 😐حالا خوبه گفتم معذرت 

ریپ نزن :/

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
ن کلیییی تحقیق کردم من ی ادمیم که همه چی  برا چاقی تجربه کردم ی قاشق چایی خوری پودر روتوی ی ل ...

پس منم امتحانش میکنم..قیمتش چنده

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
نه عزیزم نمیمیری دختر منم یکسال ونیمش بود وزنش کم بود هرروز عصرمیریختم تو بستنی بهش میدادم 

عه چه خوب پس حتما امتحانش میکنم..ممنون🌹

2706